Clubkampioenschappen 2004

 

KLASSEMENTEN

 

LET OP:

De sterretjes * betekenen wel dat je sneller hebt gezwommen dan je tot dan toe snelste tijd op een slag. Een persoonlijk record is het echter niet, omdat de wedstrijd als 'interne wedstrijd' is verzwommen en de tijden dus niet bij de KNZB worden geregistreerd.

 

meisjes minioren 1/2

25 m
rugslag schoolslag vrije slag vlinderslag punten
1 Samira   Heijnemans 0.23.97* (1) 0.26.32 (1) 0.19.64* (1)     69,93
2 Julia   Harmsen 0.28.28* (2) 0.31.51* (4) 0.28.60* (3)     88,39
3 Sanne   Boelhouwer 0.32.69* (4) 0.30.64 (3) 0.26.19* (2)     89,52
4 Cilia van Dam 0.32.00* (3) 0.29.67* (2) 0.29.93 (4)     91,60

 

meisjes minioren 3/4

50 m
rugslag schoolslag vrije slag vlinderslag punten
1 Stephanie van Dam 0.44.01* (1) 0.49.34 (1) 0.43.83 (2) 0.43.16 (1) 180,34
2 Celine   Hoogendijk 0.48.94 (3) 0.52.11 (2) 0.40.00* (1) 0.50.50* (2) 191,55
3 Rosanne   Ligtvoet 0.48.13* (2) 0.54.18 (3) 0.45.92 (4) 0.54.16 (4) 202,39
4 Jill van Seventer 0.53.37* (5) 0.58.25 (6) 0.45.31 (3) 0.54.01* (3) 210,94
5 Inge   Taal 0.50.29 (4) 0.55.70 (4) 0.48.32 (6) 1.04.35 (6) 218,66
6 Sanne de Roo 0.57.38 (6) 0.57.17* (5) 0.47.73 (5) 1.00.64 (5) 222,92
7 Dinah   Nguyen 0.58.98* (7) 1.06.46 (7) 0.59.79 (7) 1.15.43* (7) 260,66

 

jongens minioren 3/4

50 m
rugslag schoolslag vrije slag vlinderslag punten
1 Roy   Bos 0.46.90 (2) 0.54.90 (1) 0.38.22 (1) 0.47.40 (1) 187,42
2 Daniel   Harmsen 0.45.64* (1) 0.55.51 (3) 0.38.26 (2) 0.50.20 (2) 189,61
3 Iddo   Klijnsma 0.51.79* (3) 0.55.44 (2) 0.47.09* (4) 1.00.29* (3) 214,61
4 Dylan   Zwirs 0.51.81* (4) 0.59.79 (6) 0.46.90* (3) 1.04.75* (6) 223,25
5 Lorenzo   Klootwijk 0.55.36* (5) 0.59.65 (5) 0.52.65 (7) 1.02.38 (4) 230,04
6 Pim van Milt 0.55.95 (6) 1.01.00 (7) 0.51.42 (5) 1.02.61* (5) 230,98
7 Gideon   Allen 0.58.08 (7) 0.59.47* (4) 0.51.79* (6) 1.18.95* (7) 248,29

 

meisjes minioren 5/6

50 m
rugslag schoolslag vrije slag vlinderslag punten
1 Kiki   Klerks 0.36.87* (1) 0.47.65 (4) 0.33.33 (1) 0.37.89 (1) 155,74
2 Leonie   Taal 0.39.47 (2) 0.45.55 (2) 0.34.96 (2) 0.39.85 (3) 159,83
3 Floortje de Waard 0.43.48 (3) 0.44.51 (1) 0.35.29 (3) 0.39.63 (2) 162,91
4 Mariette v.d Sman 0.44.01* (4) 0.46.16* (3) 0.37.34 (7) 0.45.39 (4) 172,90
5 Marloes   Boelhouwer 0.44.15 (5) 0.49.39 (5) 0.36.89 (6) 0.49.95 (10) 180,38
6 Ginger de Vormer 0.45.21 (7) 0.49.57 (6) 0.39.14 (8) 0.46.54 (5) 180,46
7 Aure   Lampe 0.46.26 (9) 0.51.61* (7) 0.36.04 (4) 0.47.86 (7) 181,77
8 Eva van Etten 0.46.89* (10) 0.53.23* (10) 0.36.51 (5) 0.46.99 (6) 183,43
9 Daira van der Jagt 0.44.67* (6) 0.52.13 (9) 0.39.51 (9) 0.48.13 (8) 184,44
10 Michelle   Heijnemans 0.45.32* (8) 0.51.63 (8) 0.40.42 (10) 0.48.68 (9) 186,05

 

jongens minioren 5/6

50 m
rugslag schoolslag vrije slag vlinderslag punten
1 Jelmar van Zijderveld 0.38.26* (1) 0.43.26 (1) 0.33.90 (1) 0.42.67 (1) 158,09
2 Giovanni den Ouden 0.43.44 (2) 0.47.58* (2) 0.37.00 (2) 0.55.97 (5) 183,99
3 Jeroen   Durinck 0.46.64* (4) 0.53.32 (6) 0.37.48* (3) 0.49.37 (2) 186,81
4 Jeroen   Taal 0.46.18* (3) 0.51.78 (4) 0.39.93 (5) 0.50.40 (3) 188,29
5 Sjoerd   Rijper 0.53.39 (6) 0.50.39* (3) 0.39.86 (4) 0.52.84 (4) 196,48
6 Tu   Hoang 0.51.92 (5) 0.55.00 (7) 0.43.83 (6) 1.00.10 (6) 210,85
7 Timothy   Allen 1.02.43 (7) 0.53.31* (5) 0.46.80 (7) 1.05.40* (7) 227,94

 

meisjes junioren 1/2

50 m
rugslag schoolslag vrije slag vlinderslag punten
1 Ellis  Mos 0.37.90 (2) 0.40.18* (2) 0.31.61* (2) 0.36.00 (2) 145,69
2 Manon  Baggerman 0.36.30* (1) 0.44.84 (4) 0.30.60* (1) 0.34.48* (1) 146,22
3 Lisa van Milt 0.39.23 (3) 0.39.57 (1) 0.33.31 (4) 0.37.00* (3) 149,11
4 Ariella van den Beemt 0.39.51* (4) 0.43.73* (3) 0.32.02* (3) 0.39.03* (4) 154,29
5 Carola van der Zee 0.42.82* (5) 0.46.81 (5) 0.38.39 (5) 0.48.36* (5) 176,38

 

jongens junioren 1/2

50 m
rugslag schoolslag vrije slag vlinderslag punten
1 Melvin  Folkers 0.35.95 (1) 0.42.08 (1) 0.31.93 (1) 0.35.36 (1) 145,32

 

meisjes jeugd 1/2

50 m
rugslag schoolslag vrije slag vlinderslag punten
1 Maaike de Waard 0.38.05 (1) 0.43.44 (2) 0.30.88 (1) 0.33.22 (1) 145,59
2 Myrthe  Lampe 0.39.05 (2) 0.43.28 (1) 0.30.89 (2) 0.34.00* (2) 147,22

 

dames

50 m
rugslag schoolslag vrije slag vlinderslag punten
1 Maryse  Lampe 0.34.72 (1) 0.39.30 (1) 0.30.78 (4) 0.32.31* (2) 137,11
2 Katinka van Dongen 0.36.40* (3) 0.46.03 (3) 0.29.16 (1) 0.31.50 (1) 143,09
3 Ilse   Kersbergen 0.37.17* (4) 0.41.07 (2) 0.30.14 (3) 0.37.16 (4) 145,54
4 Frederique  Regeer 0.35.47 (2) 0.48.02 (4) 0.30.13 (2) 0.32.87 (3) 146,49

 

heren

50 m
rugslag schoolslag vrije slag vlinderslag punten
1 Jordy  Schouten 0.30.68 (1) 0.32.96 (1) 0.26.60 (1) 0.28.51 (1) 118,75
2 Mathijs v.d. Berg 0.34.21* (4) 0.34.04 (2) 0.27.44 (3) 0.30.57 (2) 126,26
3 Mark van Noorloos 0.31.71 (2) 0.36.42* (5) 0.26.73* (2) 0.31.67* (5) 126,53
4 Björn de Groot 0.34.57 (6) 0.35.43 (3) 0.28.23 (4) 0.31.11 (3) 129,34
5 Alex de Reus 0.34.29 (5) 0.35.87 (4) 0.28.99 (5) 0.32.90 (6) 132,05
6 Kevin van Laerhoven 0.33.76* (3) 0.39.51 (6) 0.31.57 (6) 0.31.66 (4) 136,50

 

masters dames/heren

50 m
rugslag schoolslag vrije slag vlinderslag punten
1 Henk   Bakker 0.35.40* (1) 0.35.15* (1) 0.28.80* (2) 0.33.93* (2) 133,28
2 Sandro   Glasius 0.35.52* (2) 0.39.07* (2) 0.27.13* (1) 0.31.59* (1) 133,31
3 Renate   Campfens 0.42.63* (3) 0.43.68* (3) 0.35.07* (4) 0.40.48* (3) 161,86
- Stevan  Glasius   (-)   (-) 0.31.17* (3)   (-)  

 

All-in klassement dames   All-in klassement heren
(exclusief minioren 1/2)    
1 Maryse  Lampe 1987 137,11   1 Jordy  Schouten 1983 118,75
2 Katinka van Dongen 1977 143,09   2 Mathijs v.d. Berg 1986 126,26
3 Ilse   Kersbergen 1985 145,54   3 Mark van Noorloos 1988 126,53
4 Maaike de Waard 1990 145,59   4 Björn de Groot 1986 129,34
5 Ellis  Mos 1992 145,69   5 Alex de Reus 1984 132,05
6 Manon  Baggerman 1991 146,22   6 Frank  Hoogenboom 1988 132,31
7 Frederique  Regeer 1979 146,49   7 Henk   Bakker 1958 133,28
8 Myrthe  Lampe 1990 147,22   8 Sandro   Glasius 1966 133,31
9 Lisa van Milt 1992 149,11   9 Daan de Jong 1989 133,70
10 Ariella van den Beemt 1992 154,29   10 Wilbert  Benschop 1990 136,02
11 Kiki   Klerks 1993 155,74   11 Kevin van Laerhoven 1988 136,50
12 Leonie   Taal 1993 159,83   12 Thomas van Laerhoven 1990 138,99
13 Renate   Campfens 1961 161,86   13 Melvin  Folkers 1991 145,32
14 Floortje de Waard 1994 162,91   14 Sven de Groot 1990 145,76
15 Mariette v.d Sman 1993 172,90   15 Nils  Dupre 1990 147,04
16 Carola van der Zee 1992 176,38   16 Freek  Rijper 1990 147,91
17 Stephanie van Dam 1995 180,34   17 Jelmar van Zijderveld 1993 158,09
18 Marloes   Boelhouwer 1993 180,38   18 Giovanni den Ouden 1993 183,99
19 Ginger de Vormer 1993 180,46   19 Jeroen   Durinck 1993 186,81
20 Aure   Lampe 1994 181,77   20 Roy   Bos 1995 187,42
21 Eva van Etten 1994 183,43   21 Jeroen   Taal 1994 188,29
22 Daira van der Jagt 1994 184,44   22 Daniel   Harmsen 1995 189,61
23 Michelle   Heijnemans 1993 186,05   23 Sjoerd   Rijper 1993 196,48
24 Celine   Hoogendijk 1996 191,55   24 Tu   Hoang 1994 210,85
25 Rosanne   Ligtvoet 1995 202,39   25 Iddo   Klijnsma 1996 214,61
26 Jill van Seventer 1995 210,94   26 Dylan   Zwirs 1996 223,25
27 Inge   Taal 1996 218,66   27 Timothy   Allen 1994 227,94
28 Sanne de Roo 1995 222,92   28 Lorenzo   Klootwijk 1996 230,04
29 Dinah   Nguyen 1996 260,66   29 Pim van Milt 1996 230,98
        30 Gideon   Allen 1996 248,29

 

familie-estafette

1 Mos   0.56.02
2 De Waard   0.56.45
3 Lampe   0.59.95
4 Rijper   1.00.32
5 Benschop   1.06.40
6 Klerks   1.07.29
7 Heijnemans   1.09.70
8 Van Milt   1.13.77
9 Van Dam   1.16.99
10 Harmsen   1.19.24

 

familie-estafette

(buiten mededinging)

- Grootleus BM 0.49.30
- Laarbergboompjes BM 0.49.80
- Halfjes BM 0.54.76
- Folkers BM 0.59.45
- Tokkies BM 1.07.10
- Smannetjes BM 1.08.82
- Taal BM 1.08.82
- Beste Zwemmers BM 1.09.07
- Allen BM 1.27.24