Uitslag Minioren Driekamp
26-10-2003 te Zwijndrecht
Programmanummer: 1 4x50m Schoolslag estafette m./j. junioren 1 en 50m4x50m
10.45.1391-043860.44.04*3.01.66I
Nikita Kok, Alain Heunen, Simone Isendoorn, Guido Heunen.
Programmanummer: 5 50m Rugslag m. minioren 3 / 450m
1Floortje de Waard0.46.6794-001580.45.41*I
2Stéphanie van Dam0.50.5895-002160.47.65*II
3Marjolein Isendoorn0.48.8794-011180.48.68*RH
4Eva van Etten0.55.6794-030440.53.62*RD - B
5Sanne de Roo1.09.5695-roo1.08.55*
6Jill van Seventer1.00.0895-SEVRE
Programmanummer: 6 50m Rugslag j. minioren 3 / 450m
1Bram Brouwers0.47.5794-006890.45.60*II
2Jeroen Taal0.50.4794-003830.50.31*III
3Roy Bos0.51.8195-002410.51.82
4Daniel Harmsen0.52.4595-008070.54.41
Programmanummer: 7 50m Vrijeslag m. minioren 5 / 650m
1Marloes Boelhouwer0.40.2093-044640.38.98*III
2Michelle Heijnemans0.49.2393-038540.45.17*
Programmanummer: 8 50m Vrijeslag j. minioren 5 / 650m
1Giovanni den Ouden0.39.6593-008770.41.62II
2Sjoerd Rijper0.40.7693-014530.43.45
Programmanummer: 9 200m Vrijeslag m. minioren 5 / 650m100m200m
1Annewil Mol3.25.3092-039620.39.01*1.25.882.57.91*III
2Mariette v.d Sman3.09.2393-012140.41.671.28.673.03.06*
3Ginger de Vormer93-030800.45.241.39.72*3.26.50*
Programmanummer: 10 200m Vrijeslag j. minioren 5 / 650m100m200m
1Mitchel Nuis2.59.8492-009690.38.531.23.563.01.72I
2Jelmar van Zijderveld3.19.0493-005650.40.001.29.133.10.70*II
Programmanummer: 11 100m Schoolslag m. junioren 1 / 250m100m
1Nikita Kok1.34.3791-043860.45.681.35.78I
2Simone Isendoorn1.36.7591-014100.46.361.38.92II
Programmanummer: 12 100m Schoolslag j. junioren 1 / 250m100m
1Alain Heunen1.39.5791-009130.46.041.37.85*I
2Bastiaan Bom1.43.4391-032050.48.60*1.44.10III
3Guido Heunen1.49.5291-009150.49.581.45.62*
Programmanummer: 16 100m Schoolslag m. minioren 3 / 450m100m
1Floortje de Waard1.54.5294-001580.50.67*1.48.31*I
2Stéphanie van Dam95-002160.53.57*1.54.04*SD
3Marjolein Isendoorn1.51.1494-011181.54.10
4Eva van Etten94-030442.02.17*
5Jill van Seventer95-SEV0.58.45*2.05.76*SKSL
6Sanne de Roo95-roo1.03.642.15.50*
Programmanummer: 17 100m Schoolslag j. minioren 3 / 450m100m
1Roy Bos95-002410.56.461.56.73*II
2Bram Brouwers1.55.2794-006890.54.391.59.00III
3Jeroen Taal2.03.1094-003831.01.232.10.70
4Daniel Harmsen95-008071.02.04*2.16.11*
Programmanummer: 18 50m Rugslag m. minioren 5 / 650m
1Marloes Boelhouwer0.46.2493-044640.47.66II
Uitslag Minioren Driekamp 26-10-2003 te Zwijndrecht Pagina 1/2
2Michelle Heijnemans0.49.8993-038540.48.98*
Programmanummer: 19 50m Rugslag j. minioren 5 / 650m
1Giovanni den Ouden0.45.9893-008770.45.26*I
2Sjoerd Rijper0.50.7793-014530.51.02
Programmanummer: 20 100m Rugslag m. minioren 5 / 650m100m
1Annewil Mol1.35.0592-039620.47.091.35.88I
2Ginger de Vormer1.43.7493-030800.50.481.44.45
3Mariette v.d Sman1.43.4993-012140.51.291.45.83
Programmanummer: 21 100m Rugslag j. minioren 5 / 650m100m
1Jelmar van Zijderveld93-005650.46.201.35.02I
2Mitchel Nuis92-009690.46.771.35.12II
Programmanummer: 22 100m Vrijeslag m. junioren 1 / 250m100m
1Nikita Kok1.21.0391-043860.38.211.19.72*I
2Simone Isendoorn1.20.2291-014100.38.641.24.02II
Programmanummer: 23 100m Vrijeslag j. junioren 1 / 250m100m
1Alain Heunen1.24.5691-009130.40.051.23.60II
2Bastiaan Bom1.21.4891-032050.40.361.23.64III
3Guido Heunen1.28.9891-009150.43.561.32.87
Programmanummer: 24 4x25m Vrijeslag estafette m./j. minioren 3 / 525m4x25m
10.25.8094-001581.08.23I
Floortje de Waard, Mitchel Nuis, Annewil Mol, Jelmar van Zijderveld.
294-011181.13.84II
Marjolein Isendoorn, Sjoerd Rijper, Mariette v.d Sman, Giovanni den Ouden.
393-03854EA
Michelle Heijnemans, Jeroen Taal, Marloes Boelhouwer, Roy Bos.
* : Verbetering eigen tijd.
CR : Clubrecord.
Uitslag Minioren Driekamp 26-10-2003 te Zwijndrecht Pagina 2/2