Uitslag Jeugdcompetitie Dordrecht
25-10-2003 te Dordrecht
Programmanummer: 1 200m Wisselslag m. junioren 1 / 250m200m
1Maaike de Waard2.39.4190-041320.33.692.39.21*I
2Manon Baggerman2.47.6591-000820.37.59*2.46.75*
3Suzanne van der Zee2.55.8390-044520.42.242.59.49
4Myrthe Lampe2.52.6590-022360.37.823.01.78
Programmanummer: 2 200m Wisselslag j. junioren 1 / 250m200m
1Wilbert Benschop2.44.3090-001810.35.57*2.41.79*III
2Mathijs Mos2.53.8790-020470.37.932.45.53*B
3Sven de Groot2.54.9590-010410.37.302.58.38
4Freek Rijper2.56.6290-024450.41.452.59.04
Programmanummer: 3 100m Rugslag m. minioren 5 / 650m100m
1Ellis Mos1.23.2592-012441.24.89III
2Linda de Jong1.26.9592-032381.27.27
3Leonie Taal1.25.8693-007581.28.88
4Eva van Veen1.33.0392-018101.31.12*
5Lisa van Milt1.33.5992-012281.31.39*
6Kiki Klerks1.27.4193-017641.32.65
7Annewil Mol1.35.0592-039621.35.39
8Ariella van den Beemt1.30.7092-051261.36.07
9Mariette v.d Sman1.43.4993-012141.46.81
Programmanummer: 4 100m Rugslag j. minioren 5 / 650m100m
1Mitchel Nuis1.34.0692-009691.33.77*B
2Jelmar van Zijderveld1.33.7993-005651.35.73
3Giovanni den Ouden1.37.2193-008771.37.60
4Yoeri Kok1.33.9093-010491.41.13
5Jeroen Durinck1.46.3793-001271.45.19*
6Alexander Rietveld1.51.4092-019791.54.66
7Sjoerd Rijper1.51.4993-014532.02.57
Programmanummer: 5 50m Vlinderslag m. minioren 3 / 450m
1Floortje de Waard0.41.9394-001580.44.03A III
2Stéphanie van Dam1.00.3295-002160.48.67*
3Daira van der Jagt0.53.4394-011140.51.00*
Programmanummer: 6 50m Vlinderslag j. minioren 3 / 450m
1Benjamin Rietveld0.51.9994-006810.51.64*
2Roy Bos0.53.8895-002410.54.50
3Jeroen Taal0.58.9394-003831.00.89VA
Programmanummer: 7 100m Vrijeslag m. junioren 1 / 250m100m
1Maaike de Waard1.05.2590-041321.06.00II
2Myrthe Lampe1.07.5990-022361.07.08*III
3Suzanne van der Zee1.08.3490-044521.08.35
4Manon Baggerman1.10.1191-000821.10.07*
5Victoria Mol1.11.7390-049601.12.83
6Dorien Keuning1.20.2991-057501.20.23*
7Nikita Kok1.21.0391-043861.21.42
Programmanummer: 8 100m Vrijeslag j. junioren 1 / 250m100m
1Sven de Groot1.06.8190-010411.08.07III
2Wilbert Benschop1.13.1290-001811.08.24*
3Mathijs Mos1.09.4690-020471.08.32*
4Freek Rijper1.13.7690-024451.12.31*
Uitslag Jeugdcompetitie Dordrecht 25-10-2003 te Dordrecht Pagina 1/3
5Thomas van Laerhoven1.14.4090-017291.13.15*
6Nils Dupre1.13.1290-007551.13.36
7Alain Heunen1.24.5691-009131.23.30*
8Guido Heunen1.28.9891-009151.31.96
Programmanummer: 9 50m Schoolslag m. minioren 5 / 650m
1Lisa van Milt0.41.3292-012280.40.41*CRI
2Ellis Mos0.42.9492-012440.43.35III
3Leonie Taal0.46.0693-007580.45.81*
4Carola van der Zee0.47.1392-020320.47.49
5Eva van Veen0.46.6992-018100.47.55
6Linda de Jong0.46.0092-032380.48.14
7Annewil Mol0.47.5292-039620.48.82A
8Ariella van den Beemt0.49.3992-051260.48.82*B
9Kiki Klerks0.49.4193-017640.50.14SL
10Marloes Boelhouwer0.55.3893-044640.52.44*
11Mariette v.d Sman0.51.9493-012140.52.78
12Ginger de Vormer0.52.7893-030800.53.08
13Michelle Heijnemans0.56.4593-038540.57.55A
Programmanummer: 10 50m Schoolslag j. minioren 5 / 650m
1Jelmar van Zijderveld0.46.3493-005650.47.23
2Mitchel Nuis0.47.9692-009690.49.68
3Alexander Rietveld0.52.1392-019790.54.44
4Giovanni den Ouden0.53.2893-008770.54.45
5Yoeri Kok0.51.6193-010490.54.67
6Jeroen Durinck0.53.7193-001270.55.25
7Sjoerd Rijper0.55.1393-014530.55.43
Programmanummer: 11 100m Vrijeslag m. minioren 3 / 450m100m
1Floortje de Waard1.24.1994-001581.23.99*III
2Stéphanie van Dam1.40.5995-002161.30.08*
3Daira van der Jagt1.35.5194-011141.30.70*
Programmanummer: 12 100m Vrijeslag j. minioren 3 / 450m100m
1Benjamin Rietveld1.28.3894-006811.26.48*III
2Roy Bos1.42.4295-002411.40.40*
3Jeroen Taal1.43.1094-003831.43.08*
Programmanummer: 13 50m Vlinderslag m. junioren 1 / 250m
1Maaike de Waard0.32.6890-041320.33.96I
2Myrthe Lampe0.35.4890-022360.36.34
3Suzanne van der Zee0.39.1290-044520.37.48*
4Manon Baggerman0.37.6091-000820.38.69
5Dorien Keuning0.37.8491-057500.38.97A
6Nikita Kok0.41.7791-043860.40.38*
7Victoria Mol0.42.0890-049600.40.74*
Programmanummer: 14 50m Vlinderslag j. junioren 1 / 250m
1Wilbert Benschop0.36.0290-001810.34.51*
2Sven de Groot0.34.8590-010410.36.14
3Nils Dupre0.38.8490-007550.38.06*
4Thomas van Laerhoven0.39.9390-017290.39.84*
5Freek Rijper0.39.7290-024450.41.09
6Alain Heunen0.43.3691-009130.41.36*
7Guido Heunen0.49.4191-009150.47.54*
8Mathijs Mos0.36.6890-02047VD
Uitslag Jeugdcompetitie Dordrecht 25-10-2003 te Dordrecht Pagina 2/3
Programmanummer: 15 4x50m Vrijeslag estafette m. junioren 2 en later50m4x50m
10.30.0990-041320.31.022.05.52CRI
Maaike de Waard, Suzanne van der Zee, Myrthe Lampe, Victoria Mol.
Programmanummer: 16 4x50m Vrijeslag estafette j. junioren 2 en later50m4x50m
10.31.5190-010410.30.90*2.07.90CRI
Sven de Groot, Mathijs Mos, Freek Rijper, Wilbert Benschop.
* : Verbetering eigen tijd.
CR : Clubrecord.
Uitslag Jeugdcompetitie Dordrecht 25-10-2003 te Dordrecht Pagina 3/3