Uitslag LAC circuit periode 1 deel 2
19-10-2003 te Zwijndrecht
Progr nr: 1 200m Vrijeslag m. minioren 3 / 450m100m200m
1Floortje de Waard3.03.1594-001580.38.871.24.772.57.67*
2Jeanne van Dijk3.06.0294-000280.38.771.25.16*3.02.32*
3Aure Lampe3.24.0594-000720.41.211.34.143.18.31*
Progr nr: 2 200m Vrijeslag m. minioren 5 / 650m100m200m
1Ellis Mos2.39.0892-012440.35.751.16.402.40.76
2Lisa van Milt2.49.4992-012280.37.101.19.042.46.28*
3Kiki Klerks2.51.9693-017640.37.821.22.442.50.76*
4Ariella van den Beemt2.53.9392-051260.37.951.22.802.51.11*
5Linda de Jong3.01.8792-032380.36.171.19.54*2.54.75*
6Leonie Taal2.57.3093-007580.38.771.24.952.57.13*
7Mariette v.d Sman3.15.4993-012140.41.281.29.533.09.23*
Progr nr: 3 200m Vrijeslag j. minioren 3 / 450m100m200m
1Benjamin Rietveld3.19.6794-006810.41.171.29.583.04.53*
2Jeroen Taal3.37.1694-003830.47.381.46.383.38.10
3Roy Bos95-002410.46.231.42.42*3.39.08*
Progr nr: 4 200m Vrijeslag j. minioren 5 / 650m100m200m
1Mitchel Nuis3.03.8792-009690.37.881.23.752.59.84*
2Giovanni den Ouden3.12.0893-008770.39.65*1.27.22*3.08.59*
3Jelmar van Zijderveld3.33.2093-005650.42.621.34.983.19.04*
Progr nr: 5 400m Vrijeslag j. junioren 1 / 2100m200m400m
1Mathijs Mos5.34.3790-020471.13.392.34.735.11.00*
2Wilbert Benschop5.30.0690-001811.13.182.33.605.11.88*
3Sven de Groot5.15.4690-010411.14.822.37.085.17.14
4Thomas van Laerhoven90-017291.19.292.48.735.46.92*
Progr nr: 6 800m Vrijeslag j. junioren 3 / 4200m400m800m
1Kevin van Laerhoven11.20.8888-020992.28.63*5.06.00*10.16.09*
2Mark van Noorloos11.32.5888-025232.26.695.09.2210.39.54*
3Frank Hoogenboom10.04.0889-01315AF
Progr nr: 7 800m Vrijeslag j. jeugd 1 / 2200m400m800m
1Björn de Groot9.38.1586-010232.12.224.35.729.27.22*
Progr nr: 8 800m Vrijeslag heren200m400m800m
1Alex de Reus10.40.2584-018612.31.055.16.2910.59.88
Progr nr: 9 200m Wisselslag m. junioren 1 / 250m200m
1Maaike de Waard2.39.4190-041320.33.492.39.86
2Manon Baggerman2.53.6191-000820.37.60*2.47.65*
3Suzanne van der Zee2.56.6190-044520.39.12*2.55.83*
4Myrthe Lampe2.52.6590-022360.37.872.59.35
5Victoria Mol3.02.0690-049600.43.253.03.02
Progr nr: 10 200m Wisselslag m. jeugd 1 / 250m200m
1Romana Bosklopper2.47.5689-005040.35.58*2.44.96*
Progr nr: 11 200m Wisselslag dames50m200m
1Maryse Lampe2.39.6487-024580.34.222.44.47
* Verbetering eigen tijd.
CR  Clubrecord.
AF      Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).

 

Uitslag LAC circuit periode 1 deel 2 19-10-2003 te Zwijndrecht Pagina 1/1