Uitslag Minioren Meerkamp
18-10-2003 te Zwijndrecht
Programmanummer: 1 50m Vlinderslag m. minioren 4 / 650m
1Aure Lampe0.49.8394-000720.48.31*
2Annewil Mol0.46.6492-039620.48.60
3Mariette v.d Sman0.48.3993-012140.48.92VC
4Carola van der Zee0.50.5192-020320.49.34*
5Ginger de Vormer0.54.7093-030800.50.35*
6Michelle Heijnemans0.54.9593-038540.51.15*
7Marloes Boelhouwer0.53.8693-044640.55.57
8Anne-Sophie Bom1.01.7894-005940.59.00*
Programmanummer: 2 50m Vlinderslag j. minioren 4 / 650m
1Alexander Rietveld0.50.7792-019790.50.93VD
2Jeroen Durinck0.57.3693-001270.54.46*
3Giovanni den Ouden1.08.8893-008770.58.14*
4Benjamin Rietveld0.51.9994-006810.59.51VH
5Jeroen Taal0.58.9394-003831.01.23VC
6Sjoerd Rijper1.05.6893-01453AA
Programmanummer: 3 25m Vlinderslag m. minioren 1 / 325m
1Stéphanie van Dam0.33.0295-002160.20.04*I
2Rosanne Ligtvoet95-012120.26.84*VB
3Jill van Seventer95-SEV0.27.62*II
4Tirza Vrijhof96-003340.28.20*III
5Sanne de Roo95-ROO0.29.33*VB
6Inge Taal96-001200.29.42*
7Babette Bom96-003660.31.33*
Programmanummer: 4 25m Vlinderslag j. minioren 1 / 325m
1Roy Bos95-002410.23.80*III
2Maurice Groenendijk95-013070.27.57*
3Daniel Harmsen95-00807AAAG
Programmanummer: 5 50m Rugslag m. minioren 4 / 550m
1Marloes Boelhouwer0.49.3693-044640.46.24*I
2Ginger de Vormer0.46.2393-030800.48.40III
3Mariette v.d Sman0.48.0893-012140.49.73
4Michelle Heijnemans0.51.2393-038540.49.89*
5Aure Lampe0.47.8694-000720.51.51
6Anne-Sophie Bom0.57.3894-005940.58.80
Programmanummer: 6 100m Rugslag m. minioren 650m100m
1Annewil Mol1.35.0592-039620.45.07*1.35.10
2Carola van der Zee1.44.0192-020320.48.93*1.42.11*
Programmanummer: 7 50m Rugslag j. minioren 4 / 550m
1Giovanni den Ouden0.46.0493-008770.45.98*II
2Jeroen Durinck0.49.7193-001270.49.79
3Jeroen Taal0.51.9094-003830.50.47*
4Benjamin Rietveld0.47.8394-006810.50.60
5Sjoerd Rijper0.52.7693-014530.50.77*
Programmanummer: 8 100m Rugslag j. minioren 650m100m
1Alexander Rietveld1.51.4092-019790.56.001.56.07
Programmanummer: 9 50m Rugslag m. minioren 1 / 350m
1Stéphanie van Dam0.50.5895-002160.50.73I
2Rosanne Ligtvoet1.00.0995-012120.55.30*RC
Uitslag Minioren Meerkamp 18-10-2003 te Zwijndrecht Pagina 1/3
3Tirza Vrijhof0.59.8296-003340.56.29*III
4Inge Taal1.03.7296-001200.58.29*
5Jill van Seventer95-SEV1.00.08*
6Babette Bom1.02.2796-003661.03.09
7Samira Heijnemans97-HEIJ1.07.78*
8Sanne de Roo95-ROO1.09.56*
Programmanummer: 10 50m Rugslag j. minioren 1 / 350m
1Roy Bos0.55.2995-002410.51.81*RD
2Daniel Harmsen0.56.6995-008070.52.45*II
3Maurice Groenendijk1.01.0495-013070.57.88*
Programmanummer: 13 50m Schoolslag m. minioren 4 / 650m
1Carola van der Zee0.47.4792-020320.47.13*II
2Annewil Mol0.47.5292-039620.49.60
3Mariette v.d Sman0.51.9493-012140.52.96
4Ginger de Vormer0.52.7893-030800.54.75
5Marloes Boelhouwer0.56.8093-044640.55.38*
6Michelle Heijnemans0.58.2893-038540.56.45*
7Aure Lampe0.56.7294-000720.58.41
8Anne-Sophie Bom1.00.6894-005941.00.53*
Programmanummer: 14 50m Schoolslag j. minioren 4 / 650m
1Jeroen Durinck0.56.7993-001270.53.71*
2Giovanni den Ouden0.53.2893-008770.54.43
3Benjamin Rietveld0.53.3994-006810.54.91
4Sjoerd Rijper0.56.1693-014530.55.13*
5Alexander Rietveld0.52.1392-019790.55.28
6Jeroen Taal0.56.2594-003830.56.91
Programmanummer: 15 50m Schoolslag m. minioren 1 / 350m
1Stéphanie van Dam0.54.9495-002160.56.46II
2Inge Taal1.04.8296-001200.58.99*III
3Tirza Vrijhof1.02.0496-003341.01.69*
4Rosanne Ligtvoet95-012121.01.89*
5Jill van Seventer95-SEV1.02.06*
6Sanne de Roo95-ROO1.02.57*
7Samira Heijnemans97-HEIJ1.06.38*
8Babette Bom1.14.4396-003661.10.63*AG
Programmanummer: 16 50m Schoolslag j. minioren 1 / 350m
1Roy Bos0.55.3895-002410.57.14III
2Maurice Groenendijk95-013071.00.70*
3Daniel Harmsen1.07.9095-008071.02.97*SA
Programmanummer: 19 50m Vrijeslag m. minioren 450m
1Aure Lampe0.39.6894-000720.39.66*I
2Anne-Sophie Bom0.45.9194-005940.47.13III
Programmanummer: 20 100m Vrijeslag m. minioren 5 / 650m100m
1Annewil Mol1.26.6692-039620.40.201.24.74*
2Carola van der Zee1.30.8992-020320.41.701.30.10*
3Mariette v.d Sman1.28.1593-012140.42.701.32.32
4Marloes Boelhouwer1.42.5493-044640.45.761.32.74*
5Ginger de Vormer1.40.9893-030800.46.761.42.10
6Michelle Heijnemans1.45.1093-038540.49.391.44.64*
Programmanummer: 21 50m Vrijeslag j. minioren 450m
1Benjamin Rietveld0.38.4494-006810.38.63I
2Jeroen Taal0.42.9594-003830.45.26
Programmanummer: 22 100m Vrijeslag j. minioren 5 / 650m100m
Uitslag Minioren Meerkamp 18-10-2003 te Zwijndrecht Pagina 2/3
1Jeroen Durinck1.30.0493-001270.41.82*1.33.54
2Alexander Rietveld1.32.6292-019790.47.021.36.80
3Giovanni den Ouden1.27.7693-008770.44.711.36.99
4Sjoerd Rijper1.34.8193-014530.50.081.51.79
Programmanummer: 23 50m Vrijeslag m. minioren 1 / 350m
1Stéphanie van Dam0.40.0095-002160.41.96I
2Inge Taal0.58.8996-001200.52.55*II
3Tirza Vrijhof0.59.1696-003340.53.06*III
4Samira Heijnemans97-HEIJ0.56.56*
5Sanne de Roo95-ROO0.59.08*
6Jill van Seventer95-SEV0.59.45*
7Babette Bom1.06.2796-003661.00.89*
8Rosanne Ligtvoet95-012121.11.24*
Programmanummer: 24 50m Vrijeslag j. minioren 1 / 350m
1Roy Bos0.43.0195-002410.45.39III
2Daniel Harmsen0.53.1095-008070.49.73*
3Maurice Groenendijk95-013070.53.23*
* Verbetering eigen tijd.
CR Clubrecord.
AA    Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
AG    Tijdens het zwemmen in een baan, waarin niet is gestart, een deelnemer gehinderd.
RC    Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
RD    Op de borst gedraaid en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
SA    Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte van de 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
VB    Beide armen niet te zamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
VC    Armen niet over het water naar voren gebracht.
VD    Met beide schouders niet evenwijdig aan het wateroppervlak gezwommen.
VH    Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.

 

Uitslag Minioren Meerkamp 18-10-2003 te Zwijndrecht Pagina 3/3