Uitslag Jeugdcompetitie deel II
11-10-2003 te Papendrecht
Programmanummer: 1 200m Schoolslag m. junioren 1 / 250m100m200m
1Nikita Kok91-043860.45.763.22.35*
2Dorien Keuning91-057500.47.643.29.94*
Programmanummer: 2 200m Schoolslag j. junioren 1 / 250m100m200m
1Albert Jan van de Worp3.27.1190-033690.49.753.38.75
Programmanummer: 3 50m Vlinderslag m. minioren 5 / 650m
1Linda de Jong0.38.0592-032380.39.12II
2Leonie Taal0.38.6493-007580.39.56III
3Kiki Klerks0.39.6893-017640.39.79
4Lisa van Milt0.39.1592-012280.40.79
5Ariella van den Beemt0.41.4292-051260.41.89
6Mariette v.d Sman0.53.3293-012140.48.39*
7Annewil Mol0.46.6492-039620.50.24
8Marloes Boelhouwer0.57.8793-044640.53.86*
9Michelle Heijnemans0.55.3893-038540.54.95*
Programmanummer: 4 50m Vlinderslag j. minioren 5 / 650m
1Yoeri Kok0.44.4093-010490.40.49*
2Mitchel Nuis0.40.2892-009690.41.30
3Alexander Rietveld0.50.7792-019790.51.07
4Jelmar van Zijderveld0.50.4393-005650.54.12
5Jeroen Durinck0.57.3693-001271.02.79
6Sjoerd Rijper1.05.6893-014531.06.08
Programmanummer: 5 50m Vrijeslag m. minioren 3 / 450m
1Floortje de Waard0.38.8894-001580.36.52*II
2Jeanne van Dijk0.37.9794-000280.36.80*III
3Stéphanie van Dam0.42.1595-002160.40.00*
4Anne-Sophie Bom0.48.2694-005940.45.91*
Programmanummer: 6 50m Vrijeslag j. minioren 3 / 450m
1Benjamin Rietveld0.39.7794-006810.38.44*III
2Bram Brouwers0.40.7694-006890.40.10*
3Jeroen Taal0.45.3594-003830.42.95*
4Roy Bos0.49.0495-002410.43.01*
Programmanummer: 7 100m Vlinderslag m. junioren 1 / 250m100m
1Dorien Keuning1.37.2691-057501.33.29*
2Nikita Kok1.38.3791-043861.42.17
Programmanummer: 8 100m Vlinderslag j. junioren 1 / 250m100m
1Nils Dupre1.26.9490-007551.28.78II
2Albert Jan van de Worp1.28.0090-033691.44.28
3Alain Heunen1.46.3391-009131.46.07*
4Guido Heunen1.54.2091-009152.03.47
Programmanummer: 9 100m Wisselslag m. minioren 5 / 6100m
1Linda de Jong1.27.3792-032381.27.06*
2Lisa van Milt1.27.4292-012281.27.12*
3Kiki Klerks1.28.7993-017641.28.70*SK
4Leonie Taal1.28.0393-007581.31.30
5Ariella van den Beemt1.30.0992-051261.34.01
6Annewil Mol1.37.6092-039621.35.22*
7Mariette v.d Sman1.41.8993-012141.40.95*
8Marloes Boelhouwer1.47.7393-044641.46.03*SL
Uitslag Jeugdcompetitie deel II 11-10-2003 te Papendrecht Pagina 1/2
9Michelle Heijnemans1.56.6793-038541.49.51*
Programmanummer: 10 100m Wisselslag j. minioren 5 / 6100m
1Mitchel Nuis1.28.4692-009691.31.51
2Yoeri Kok1.34.7993-010491.39.30
3Jelmar van Zijderveld1.38.8893-005651.40.58
4Alexander Rietveld1.46.4592-019791.45.48*
5Jeroen Durinck1.49.2393-001271.50.61
6Sjoerd Rijper1.49.9893-014531.51.69
Programmanummer: 11 50m Schoolslag m. minioren 3 / 450m
1Jeanne van Dijk0.51.0694-000280.48.87*I
2Floortje de Waard0.52.2294-001580.50.78*
3Stéphanie van Dam0.54.9495-002160.54.94
4Anne-Sophie Bom1.00.6894-005941.01.37
Programmanummer: 12 50m Schoolslag j. minioren 3 / 450m
1Benjamin Rietveld0.56.2394-006810.53.39*III
2Bram Brouwers0.52.2294-006890.54.48
3Roy Bos0.59.4595-002410.55.38*
4Jeroen Taal0.56.2594-003830.56.73
Programmanummer: 13 50m Rugslag m. junioren 1 / 250m
1Nikita Kok0.41.0791-043860.40.53*
2Dorien Keuning0.43.6491-057500.43.51*
Programmanummer: 14 50m Rugslag j. junioren 1 / 250m
1Albert Jan van de Worp0.38.1790-033690.40.25III
2Nils Dupre0.40.0490-007550.40.60
3Alain Heunen0.43.7291-009130.41.74*
4Guido Heunen0.47.7091-009150.52.03
Programmanummer: 15 4x50m Vlinderslag estafette m. junioren 2 en 50m4x50m
10.40.3591-057500.37.84*2.38.93I
Dorien Keuning, Nikita Kok, Linda de Jong, Lisa van Milt.
Programmanummer: 16 4x50m Vlinderslag estafette j. junioren 2 en later50m4x50m
10.38.1190-033690.44.182.54.66III
Albert Jan van de Worp, Nils Dupre, Alain Heunen, Guido Heunen.
* : Verbetering eigen tijd.
CR : Clubrecord.
Uitslag Jeugdcompetitie deel II 11-10-2003 te Papendrecht Pagina 2/2