Uitslag Verenigingszwemcompetitie B-afdeling ronde 1
05-10-2003 te Terneuzen
Programmanummer: 1 4x100m Vrijeslag estafette heren50m100m4x100m
10.57.9283-018990.57.78*3.58.94
Jordy Schouten, Rohin Bharos, Björn de Groot, Alex de Reus.
Programmanummer: 2 4x50m Wisselslag estafette dames50m4x50m
10.34.4487-024580.33.82*2.16.00
Maryse Lampe, Romana Bosklopper, Katinka van Dongen, Maaike de Waard.
Programmanummer: 4 100m Vrijeslag m. minioren 6 en later50m100m
1Ellis Mos92-012440.35.991.15.15III
2Kiki Klerks93-017640.36.281.18.02
3Lisa van Milt92-012280.37.101.18.30
Programmanummer: 5 100m Wisselslag j. minioren 6 en later100m
1Mitchel Nuis92-009691.30.45
2Yoeri Kok93-010491.38.16
3Alexander Rietveld92-019791.46.49
Programmanummer: 7 200m Rugslag m. jeugd 2 en later50m100m200m
1Romana Bosklopper89-005040.39.721.22.66*2.49.44*
2Suzanne van der Zee90-044520.39.791.23.912.55.14
3Louise van de Worp88-049760.41.541.26.583.00.38
Programmanummer: 8 200m Schoolslag j. junioren 4 en later50m100m200m
1Wilbert Benschop90-001810.38.771.21.772.53.52*
2Rutger van Veen89-032510.39.941.25.552.54.30
3Mark van Noorloos88-025230.40.261.25.552.58.80*
Programmanummer: 9 100m Vlinderslag m. junioren 2 en later50m100m
1Maaike de Waard90-041320.34.181.13.61I
2Myrthe Lampe90-022360.38.811.23.93
3Victoria Mol90-049600.42.531.33.24
Programmanummer: 10 100m Rugslag j. junioren 2 en later50m100m
1Mathijs Mos90-020470.36.411.15.89*II
2Thomas van Laerhoven90-017290.42.04*1.23.82*
3Sven de Groot90-010410.42.321.28.09
Programmanummer: 11 100m Schoolslag m. senioren 2 en later50m100m
1Romana Bosklopper89-005040.42.091.29.31
2Manon Baggerman91-000820.45.141.35.63
Programmanummer: 12 100m Vrijeslag j. jeugd 2 en later50m100m
1Frank Hoogenboom89-013150.29.771.01.22*
2Kevin van Laerhoven88-020990.30.96*1.03.83*
3Rohin Bharos87-047750.30.721.05.50
Programmanummer: 13 200m Wisselslag j. senioren 2 en later50m200m
1Björn de Groot86-010230.30.712.31.96
2Alex de Reus84-018610.33.332.38.06
3Daan de Jong89-014830.35.472.41.69*
Programmanummer: 14 100m Vlinderslag dames50m100m
1Katinka van Dongen77-001900.32.921.09.97II
2Maryse Lampe87-024580.34.041.12.89
Programmanummer: 15 100m Rugslag heren50m100m
1Jordy Schouten83-018990.31.501.05.68II
2Mark van Noorloos88-025230.34.201.10.81*
3Wouter van Noorloos85-018770.34.521.13.91
4Roderik van Zijderveld84-026710.35.801.14.03
5Jurrien van Die78-002450.37.721.19.39
Uitslag Verenigingszwemcompetitie B-afdeling ronde 1 05-10-2003 te Pagina 1/2
Programmanummer: 17 50m Rugslag m. minioren 6 en later50m
1Ellis Mos92-012440.39.09*II
2Linda de Jong92-032380.39.58*
3Kiki Klerks93-017640.41.98
Programmanummer: 18 50m Schoolslag j. minioren 6 en later50m
1Mitchel Nuis92-009690.47.96*
2Alexander Rietveld92-019790.53.68
3Yoeri Kok93-010490.55.04
Programmanummer: 19 100m Vrijeslag m. jeugd 2 en later50m100m
1Romana Bosklopper89-005040.32.801.08.70
2Victoria Mol90-049600.34.931.12.49
3Louise van de Worp88-049760.33.851.12.62
Programmanummer: 20 100m Vlinderslag j. junioren 4 en later50m100m
1Rutger van Veen89-032510.30.061.04.08*I
2Kevin van Laerhoven88-020990.34.031.14.31
3Frank Hoogenboom89-013150.35.021.14.70
Programmanummer: 21 200m Schoolslag m. junioren 2 en later50m100m200m
1Maaike de Waard90-041320.42.141.28.883.04.34*I
2Lisa van Milt92-012280.41.32*CR1.29.13*CR3.09.57*CR
3Suzanne van der Zee90-044520.42.521.32.183.17.50
Programmanummer: 22 200m Vrijeslag j. junioren 2 en later50m100m200m
1Sven de Groot90-010411.12.832.31.62
2Mathijs Mos90-020470.33.861.14.232.35.80
3Thomas van Laerhoven90-017290.36.891.19.262.45.82
Programmanummer: 23 100m Schoolslag j. senioren 2 en later50m100m
1Rohin Bharos87-047750.35.511.17.48
2Alex de Reus84-018610.36.101.18.12
3Wilbert Benschop90-001810.37.60*1.19.81*
4Björn de Groot86-010230.37.621.20.72
Programmanummer: 24 200m Wisselslag m. senioren 2 en later50m200m
1Maryse Lampe87-024582.41.73II
2Myrthe Lampe90-022360.37.692.52.65*
Programmanummer: 25 200m Rugslag j. jeugd 2 en later50m100m200m
1Rutger van Veen89-032510.36.251.15.262.32.73
2Mark van Noorloos88-025231.15.912.34.56
3Daan de Jong89-014830.39.971.23.382.49.05*
Programmanummer: 26 200m Schoolslag dames50m100m200m
1Maryse Lampe87-024581.28.373.04.32*
2Maaike de Waard90-041320.42.171.30.003.09.04
Programmanummer: 27 200m Vrijeslag heren50m100m200m
1Björn de Groot86-010230.29.661.02.652.10.15
2Jordy Schouten83-018990.30.871.04.392.13.99
3Roderik van Zijderveld84-026710.32.421.08.132.23.46
4Wouter van Noorloos85-018770.32.271.08.582.25.96
5Jurrien van Die78-002450.33.601.10.942.27.84
Programmanummer: 28 4x50m Vrijeslag estafette m. jeugd 2 en later50m4x50m
10.31.2990-022360.31.882.04.15I
Myrthe Lampe, Romana Bosklopper, Suzanne van der Zee, Maaike de Waard.
* : Verbetering eigen tijd.
CR : Clubrecord.
Uitslag Verenigingszwemcompetitie B-afdeling ronde 1 05-10-2003 te Pagina 2/2