Uitslag Speedo voorronde I
27-09-2003 te Vlaardingen
Programmanummer: 1 100m Rugslag j. minioren 550m100m
1Jelmar van Zijderveld1.37.2793-005651.33.79*
2Yoeri Kok1.36.4193-010490.49.841.33.90*
3Giovanni den Ouden1.37.2193-008770.46.191.38.82
4Jeroen Durinck1.46.3793-001270.52.361.47.43
5Sjoerd Rijper1.51.4993-014531.55.01
Programmanummer: 2 100m Rugslag m. minioren 550m100m
1Leonie Taal1.25.8693-007580.43.141.28.92I
2Kiki Klerks1.27.4193-017640.44.741.31.36II
3Mariette v.d Sman1.44.8593-012140.48.08*1.43.49*
4Ginger de Vormer1.43.7493-030800.49.761.45.27
5Marloes Boelhouwer1.47.3893-044640.52.051.45.90*
6Michelle Heijnemans93-038540.51.23*1.46.78*
7Melanie Vrolijk2.02.1093-008240.57.121.53.75*
Programmanummer: 3 100m Schoolslag j. minioren 650m100m
1Mitchel Nuis1.45.7692-009690.51.461.47.86
2Alexander Rietveld1.57.7092-019790.56.181.55.43*
Programmanummer: 4 100m Schoolslag m. minioren 650m100m
1Lisa van Milt1.29.2892-012280.41.761.29.86II
2Ellis Mos1.31.4292-012440.42.94*1.30.27*III
3Eva van Veen1.41.5492-018100.46.69*1.39.47A
4Annewil Mol1.45.8492-039620.47.52*1.40.54*
5Carola van der Zee1.40.3092-020320.47.47*1.41.19
6Linda de Jong1.40.4392-032380.46.00*1.41.26
7Ariella van den Beemt1.42.7492-051260.53.421.51.89
Programmanummer: 5 50m Vlinderslag j. minioren 3 / 450m
1Benjamin Rietveld94-006810.51.99*III
2Roy Bos95-002410.53.88*
3Jeroen Taal1.02.9994-003830.58.93*
4Daniel Harmsen95-008071.10.71*VC
5Maurice Groenendijk95-groen1.12.08*VC
Programmanummer: 6 50m Vlinderslag m. minioren 3 / 450m
1Floortje de Waard0.44.7294-001580.41.93*I
2Jeanne van Dijk0.49.0594-000280.45.57*
3Marjolein Isendoorn0.53.1694-011180.52.95*
4Aure Lampe0.49.8394-000720.55.47
5Dieneke Isendoorn1.01.2394-011160.56.71*VC
6Eva van Etten94-030440.58.48*
7Stéphanie van Dam95-002161.00.32*VI
8Anne-Sophie Bom1.01.7894-005941.02.58
9Rosanne Ligtvoet95-012121.08.38*VD
Programmanummer: 14 200m Wisselslag j. minioren 550m200m
1Yoeri Kok3.45.4093-010490.45.733.24.89*
2Jelmar van Zijderveld3.48.7293-005650.54.943.42.84*VC
3Jeroen Durinck93-001270.57.36*3.51.33*
4Giovanni den Ouden93-008771.08.88*4.03.14*
5Sjoerd Rijper93-014531.05.68*4.07.12*
Programmanummer: 15 200m Wisselslag m. minioren 550m200m
1Leonie Taal3.06.3093-007580.42.013.11.02
Uitslag Speedo voorronde I 27-09-2003 te Vlaardingen Pagina 1/2
2Kiki Klerks3.16.1093-017640.41.773.12.00*III
3Mariette v.d Sman3.37.1993-012143.40.11
4Ginger de Vormer93-030800.54.70*3.48.86*RD
5Marloes Boelhouwer93-044640.57.87*3.53.78*VCSL
6Michelle Heijnemans93-038540.55.38*3.57.74*
7Melanie Vrolijk93-008241.00.59*4.11.25*
Programmanummer: 16 100m Vlinderslag j. minioren 650m100m
1Mitchel Nuis1.36.4892-009690.44.261.38.42III
2Alexander Rietveld92-019791.49.82*
Programmanummer: 17 100m Vlinderslag m. minioren 650m100m
1Ellis Mos1.24.7692-012440.39.661.33.17III
2Lisa van Milt1.33.0592-012280.42.801.36.12
3Ariella van den Beemt1.36.6292-051261.37.26
4Linda de Jong1.30.9992-032380.41.951.38.50
5Eva van Veen92-018100.46.041.45.36*
6Annewil Mol1.55.9592-039620.49.361.46.67*
7Carola van der Zee92-020322.06.33*
Programmanummer: 18 100m Rugslag j. minioren 3 / 450m100m
1Benjamin Rietveld94-006810.52.641.45.39*
2Jeroen Taal1.44.0994-003830.55.471.52.20
3Roy Bos95-002410.55.29*1.57.54*
4Daniel Harmsen95-008071.00.952.05.12*
5Maurice Groenendijk95-groen1.01.04*2.06.12*
Programmanummer: 19 100m Rugslag m. minioren 3 / 450m100m
1Floortje de Waard1.45.1794-001580.49.001.40.00*III
2Jeanne van Dijk1.40.0594-000280.49.361.40.44
3Marjolein Isendoorn1.53.6694-011180.50.361.43.09*
4Aure Lampe1.43.8794-000720.51.341.48.36
5Stéphanie van Dam95-002160.55.611.53.14*
6Eva van Etten94-030440.55.67*1.56.50*
7Dieneke Isendoorn1.59.8694-011160.57.681.59.28*
8Anne-Sophie Bom2.02.0094-005941.01.642.04.59
9Rosanne Ligtvoet95-012121.00.09*2.16.13*
Programmanummer: 27 100m Vrijeslag j. minioren 550m100m
1Yoeri Kok1.27.1193-010490.40.761.27.47
2Jeroen Durinck1.34.7293-001270.42.64*1.30.04*
3Jelmar van Zijderveld1.28.8793-005650.41.091.31.08
4Giovanni den Ouden1.27.7693-008770.44.001.34.95
5Sjoerd Rijper1.34.8193-014530.48.651.45.17
Programmanummer: 28 100m Vrijeslag m. minioren 550m100m
1Kiki Klerks1.16.7193-017640.38.141.19.01B II
2Leonie Taal1.20.1693-007580.40.211.24.21III
3Mariette v.d Sman1.28.1593-012140.41.891.33.42
4Ginger de Vormer1.41.6493-030800.45.071.40.98*
5Michelle Heijnemans2.08.3693-038540.49.23*1.45.10*
6Melanie Vrolijk1.51.2693-008240.50.971.47.07*
7Marloes Boelhouwer1.42.5493-044640.50.471.49.38
* : Verbetering eigen tijd.
CR : Clubrecord.
Uitslag Speedo voorronde I 27-09-2003 te Vlaardingen Pagina 2/2