Uitslag ZRO Poule 4 (De Devel 1)
20-09-2003 te Zwijndrecht
Programmanummer: 1 4x50m Wisselslag estafette m. jeugd 2 en later50m4x50m
10.38.3990-049600.38.822.25.28II
Victoria Mol, Romana Bosklopper, Maaike de Waard, Myrthe Lampe.
Programmanummer: 2 4x50m Vrijeslag estafette j. junioren 4 en later50m4x50m
10.27.7888-025230.27.53*1.53.66II
Mark van Noorloos, Rutger van Veen, Frank Hoogenboom, Daan de Jong.
Programmanummer: 3 200m Vrijeslag dames50m100m200m
1Katinka van Dongen2.20.0677-001900.32.991.10.822.26.59
2Maryse Lampe2.23.1687-024580.35.321.14.422.31.28
3Suzanne de Wit2.20.4086-041540.34.461.13.092.35.73
Programmanummer: 4 100m Vrijeslag heren50m100m
1Cornel de Vroed0.59.7582-019450.28.971.00.41
2Mark van Noorloos1.01.3888-025230.29.751.02.52
Programmanummer: 5 100m Schoolslag m. minioren 6 en later50m100m
1Lisa van Milt1.29.2892-012280.42.351.29.82II
2Ellis Mos1.31.4292-012440.43.631.32.30III
3Kiki Klerks1.42.4193-017640.51.201.48.91
Programmanummer: 6 100m Vrijeslag j. minioren 6 en later50m100m
1Mitchel Nuis1.20.6992-009690.37.711.24.54
2Yoeri Kok1.27.1193-010490.39.161.26.35*
3Jelmar van Zijderveld1.28.8793-005651.33.70
Programmanummer: 7 200m Wisselslag m. senioren 2 en later50m200m
1Maryse Lampe2.39.6487-024580.35.842.46.03III
2Romana Bosklopper2.47.9089-005040.35.822.47.56*
Programmanummer: 8 50m Vlinderslag j. jeugd 2 en later50m
1Rohin Bharos0.28.9887-047750.28.35*CRI
2Björn de Groot0.28.9786-010230.29.22II
Programmanummer: 9 100m Wisselslag m. junioren 2 en later100m
1Maaike de Waard1.15.6990-041321.15.29*I
2Manon Baggerman1.23.2991-000821.21.22*
3Myrthe Lampe1.22.1490-022361.22.88
Programmanummer: 10 100m Vrijeslag j. junioren 2 en later50m100m
1Sven de Groot1.06.8190-010410.32.771.08.90III
2Mathijs Mos1.09.4690-02047BM0.32.801.09.46
3Melvin Folkers1.09.9291-006450.33.511.11.67
4Thomas van Laerhoven1.18.7090-017290.35.001.14.40*
Programmanummer: 11 100m Vrijeslag m. jeugd 2 en later50m100m
1Romana Bosklopper1.08.1289-005040.32.651.09.54
2Victoria Mol1.12.8290-049600.34.191.11.73*
3Louise van de Worp1.08.3488-049760.33.561.12.17
Programmanummer: 12 50m Vrijeslag j. junioren 4 en later50m
1Rutger van Veen0.27.2789-032510.27.15*III
2Mark van Noorloos0.27.7888-025230.28.11
3Daan de Jong0.30.8789-014830.30.44*
Programmanummer: 13 100m Vlinderslag dames50m100m
1Katinka van Dongen1.06.2377-001900.33.431.11.80
2Maaike de Waard1.11.3590-041320.34.551.14.71
3Maryse Lampe1.12.5087-024580.35.131.16.23
Programmanummer: 14 200m Wisselslag heren50m200m
Uitslag ZRO Poule 4 (De Devel 1) 20-09-2003 te Zwijndrecht Pagina 1/2
1Björn de Groot2.26.1486-010230.30.662.31.41
2Cornel de Vroed2.33.1282-019450.31.002.36.26
Programmanummer: 15 50m Vrijeslag m. minioren 6 en later50m
1Ellis Mos0.34.8292-012440.34.06*B
2Linda de Jong0.34.7892-032380.34.06*A
3Lisa van Milt0.35.4492-012280.35.63
Programmanummer: 16 50m Schoolslag j. minioren 6 en later50m
1Jelmar van Zijderveld0.46.3493-005650.47.89
2Mitchel Nuis0.49.4292-009690.50.54
3Yoeri Kok0.51.6193-010490.54.80
Programmanummer: 17 100m Vrijeslag m. senioren 2 en later50m100m
1Suzanne de Wit1.03.3686-041540.31.821.06.74III
2Romana Bosklopper1.08.1289-005040.33.271.09.15
3Victoria Mol1.12.8290-049600.35.141.12.37*
Programmanummer: 18 200m Vrijeslag j. jeugd 2 en later50m100m200m
1Rutger van Veen2.12.0889-032510.29.201.02.192.09.10*II
2Björn de Groot2.09.1486-010230.29.641.02.702.11.86III
3Frank Hoogenboom2.17.1689-013150.31.371.06.492.16.09*
Programmanummer: 19 50m Vrijeslag m. junioren 2 en later50m
1Myrthe Lampe0.31.2990-022360.31.69II
2Manon Baggerman0.34.0191-000820.32.65*
Programmanummer: 20 100m Schoolslag j. junioren 2 en later50m100m
1Mathijs Mos1.32.3290-020470.44.101.32.52
2Sven de Groot1.36.2090-010410.47.701.43.72SD
3Wilbert Benschop1.20.5990-00181AA
Programmanummer: 21 50m Vlinderslag m. jeugd 2 en later50m
1Maaike de Waard0.32.6890-041320.32.85I
2Myrthe Lampe0.35.4890-022360.36.57
3Ellis Mos0.37.9092-012440.38.96
Programmanummer: 22 200m Wisselslag j. junioren 4 en later50m200m
1Rutger van Veen2.24.7189-032510.30.862.31.23I
2Frank Hoogenboom2.41.9889-013150.35.752.42.36III
3Daan de Jong2.43.9089-014830.35.662.44.63
4Mathijs Mos2.53.8790-02047BM0.40.392.58.41
Programmanummer: 23 4x50m Vrijeslag estafette dames50m4x50m
10.28.4686-041540.31.182.03.67II
Suzanne de Wit, Romana Bosklopper, Katinka van Dongen, Maryse Lampe.
Programmanummer: 24 4x50m Wisselslag estafette heren50m4x50m
10.32.8388-025230.32.26*2.02.07II
Mark van Noorloos, Rohin Bharos, Björn de Groot, Cornel de Vroed.
* : Verbetering eigen tijd.
CR : Clubrecord.
Uitslag ZRO Poule 4 (De Devel 1) 20-09-2003 te Zwijndrecht Pagina 2/2