Uitslag ZRO Poule 1 (De Devel 2)
20-09-2003 te Dordrecht
Programmanummer: 1 4x50m Wisselslag estafette m. jeugd 2 en later50m4x50m
10.43.4088-045980.42.62*2.42.56
Lisinka Visser, Nikita Kok, Simone Isendoorn, Dorien Keuning.
Programmanummer: 2 4x50m Vrijeslag estafette j. junioren 4 en later50m4x50m
10.31.4590-033690.32.772.24.30
Albert Jan van de Worp, , Alain Heunen, Freek Rijper.
Programmanummer: 3 200m Vrijeslag dames50m100m200m
1Jacqueline de Vroed2.31.2486-039440.35.102.42.44
2Lisanne Simons2.51.7886-agv0.38.902.51.60*
3Lisinka Visser3.13.1588-045980.42.123.15.24
Programmanummer: 4 100m Vrijeslag heren50m100m
1Roderik van Zijderveld1.02.4784-026710.31.581.05.22A
2Jurrien van Die1.03.4678-002450.32.711.08.08
Programmanummer: 5 100m Schoolslag m. minioren 6 en later50m100m
1Eva van Veen1.41.5492-018101.38.49*II
2Carola van der Zee1.40.3092-020320.47.63*1.40.48
3Leonie Taal1.39.6793-007580.48.511.40.84
Programmanummer: 6 100m Vrijeslag j. minioren 6 en later50m100m
1Giovanni den Ouden1.27.7693-008770.40.63*1.29.26
2Jeroen Durinck1.34.7293-001270.44.381.33.40*A
3Alexander Rietveld1.32.6292-019790.46.431.38.67
4Sjoerd Rijper1.34.8193-01453BM0.46.711.41.21
Programmanummer: 7 200m Wisselslag m. senioren 2 en later50m200m
1Lydia de Waard3.02.7887-051980.36.792.56.95*
2Jacqueline de Vroed2.52.7086-039440.42.343.14.50
Programmanummer: 8 50m Vlinderslag j. jeugd 2 en later50m
1Mathijs v.d. Berg0.37.0086-agv20.31.29*
2Freek Rijper0.40.9390-024450.39.72*
Programmanummer: 9 100m Wisselslag m. junioren 2 en later100m
1Nikita Kok1.29.0691-043861.26.29*
2Simone Isendoorn1.33.9591-014101.32.15*RH
3Ariella van den Beemt1.30.0992-051261.32.51
Programmanummer: 10 100m Vrijeslag j. junioren 2 en later50m100m
1Freek Rijper1.16.3790-024450.35.221.13.76*
2Albert Jan van de Worp1.10.1790-033690.33.951.13.95
Programmanummer: 11 100m Vrijeslag m. jeugd 2 en later50m100m
1Ariella van den Beemt1.15.3092-051260.38.761.20.04
2Dorien Keuning1.20.2991-057500.38.411.21.69
3Nikita Kok1.21.0391-043860.39.341.24.37
Programmanummer: 12 50m Vrijeslag j. junioren 4 en later50m
1Alain Heunen0.40.7691-009130.37.53*
2Guido Heunen0.42.4591-009150.39.15*
Programmanummer: 13 100m Vlinderslag dames50m100m
1Lisinka Visser1.49.3788-045980.44.921.44.86*
Programmanummer: 14 200m Wisselslag heren50m200m
1Roderik van Zijderveld2.38.3784-026710.37.172.47.58
2Jurrien van Die2.37.5778-002450.34.232.47.64
Programmanummer: 15 50m Vrijeslag m. minioren 6 en later50m
1Eva van Veen0.35.5792-018100.34.03*I
Uitslag ZRO Poule 1 (De Devel 2) 20-09-2003 te Dordrecht Pagina 1/2
2Leonie Taal0.36.7593-007580.36.03*
3Ariella van den Beemt0.34.7792-051260.36.18
Programmanummer: 16 50m Schoolslag j. minioren 6 en later50m
1Alexander Rietveld0.54.5592-019790.52.13*
2Giovanni den Ouden0.53.2893-008770.55.86SL
3Sjoerd Rijper0.56.1693-014530.57.02SL
Programmanummer: 17 100m Vrijeslag m. senioren 2 en later50m100m
1Lydia de Waard1.12.4287-051981.12.03*
2Jacqueline de Vroed1.10.6686-039441.16.45
3Lisanne Simons1.16.9386-agv1.17.27
Programmanummer: 18 200m Vrijeslag j. jeugd 2 en later50m100m200m
1Mathijs v.d. Berg2.25.0086-agv20.34.24*2.36.25*
2Freek Rijper2.42.2690-024450.35.702.42.36
Programmanummer: 19 50m Vrijeslag m. junioren 2 en later50m
1Dorien Keuning0.36.3591-057500.35.59*
2Simone Isendoorn0.36.6891-014100.36.43*
3Nikita Kok0.36.4991-043860.36.47*
Programmanummer: 20 100m Schoolslag j. junioren 2 en later50m100m
1Alain Heunen1.39.5791-009131.41.36
2Guido Heunen1.49.5291-009151.50.05
Programmanummer: 21 50m Vlinderslag m. jeugd 2 en later50m
1Simone Isendoorn0.41.1091-014100.41.06*B
2Lisinka Visser0.44.9088-045980.43.02*
3Esther Roodenburg0.52.1289-052100.46.02*
Programmanummer: 22 200m Wisselslag j. junioren 4 en later50m200m
1Albert Jan van de Worp2.56.7890-033690.42.233.13.10
2Alain Heunen3.21.7791-009130.51.423.28.27
Programmanummer: 23 4x50m Vrijeslag estafette dames50m4x50m
10.39.1389-052100.38.99*2.17.99
Esther Roodenburg, Jacqueline de Vroed, Lisanne Simons, Lydia de Waard.
Programmanummer: 24 4x50m Wisselslag estafette heren50m4x50m
10.33.4184-026710.35.552.19.49
Roderik van Zijderveld, Freek Rijper, Jurrien van Die, Mathijs v.d. Berg.
* : Verbetering eigen tijd.
CR : Clubrecord.
Uitslag ZRO Poule 1 (De Devel 2) 20-09-2003 te Dordrecht Pagina 2/2