Uitslag Zoetermeerse Mijl
13-09-2003 te Zoetermeer
Programmanummer: 1 5x50m Vrijeslag estafette dames50m5x50m
10.29.5987-024580.31.492.36.96
Maryse Lampe, Romana Bosklopper, Maaike de Waard, Victoria Mol, Myrthe Lampe .
Programmanummer: 2 5x50m Vlinderslag estafette heren50m5x50m
10.28.9786-010230.29.012.38.60
Björn de Groot, Rutger van Veen, Frank Hoogenboom, Kevin van Laerhoven, Daan de Jong .
Programmanummer: 3 100m Vlinderslag m. senioren 2 en later50m100m
1Maryse Lampe1.12.5087-024580.35.571.16.72
2Myrthe Lampe1.22.4790-022360.37.551.24.61
Programmanummer: 4 200m Rugslag j. jeugd 2 en later50m100m200m
1Björn de Groot2.37.7586-010230.37.841.19.132.44.53
Programmanummer: 5 100m Vrijeslag m. jeugd 2 en later50m100m
1Romana Bosklopper1.08.7289-005040.32.541.08.12*
2Louise van de Worp1.08.3488-049760.33.511.11.76
Programmanummer: 6 100m Vlinderslag j. junioren 4 en later50m100m
1Rutger van Veen1.04.1489-032510.30.271.04.40
2Kevin van Laerhoven1.13.2588-020990.33.231.11.80*
Programmanummer: 7 100m Vrijeslag m. junioren 2 en later50m100m
1Maaike de Waard1.06.2190-041320.31.721.05.25*
2Myrthe Lampe1.07.5990-022360.33.291.09.11
Programmanummer: 8 50m Vlinderslag j. junioren 2 en later50m
1Sven de Groot0.34.8590-010410.34.90
2Mathijs Mos0.37.5890-020470.36.68*
Programmanummer: 9 100m Schoolslag m. minioren 6 en later50m100m
1Lisa van Milt1.29.8692-012280.41.57*1.29.28*CR
2Ariella van den Beemt1.42.7492-051260.49.551.43.64
Programmanummer: 10 100m Vrijeslag j. minioren 6 en later50m100m
1Mitchel Nuis1.20.6992-009690.37.671.22.27
Programmanummer: 11 100m Wisselslag dames100m
1Maryse Lampe1.14.8687-024581.15.46
2Victoria Mol1.28.8090-049601.25.89*
Programmanummer: 13 100m Vrijeslag m. minioren 4 en later50m100m
1Floortje de Waard1.28.5294-001580.39.061.24.19*
2Aure Lampe1.29.0494-000720.42.371.35.62
Programmanummer: 14 100m Vrijeslag j. minioren 4 en later50m100m
1Benjamin Rietveld1.30.0594-006810.41.871.28.38*
Programmanummer: 15 50m Vrijeslag m. senioren 2 en later50m
1Maryse Lampe0.29.5987-024580.31.09
2Victoria Mol0.32.9890-049600.33.69
Programmanummer: 16 50m Vlinderslag j. jeugd 2 en later50m
1Björn de Groot0.28.9786-010230.29.71
2Daan de Jong0.33.0489-014830.33.34
Programmanummer: 17 100m Wisselslag m. jeugd 2 en later100m
1Romana Bosklopper1.19.2789-005041.17.98*
Programmanummer: 18 100m Vrijeslag j. junioren 4 en later50m100m
1Rutger van Veen1.00.1789-032510.29.060.59.66*
2Frank Hoogenboom1.03.8989-013150.30.511.02.28*
Uitslag Zoetermeerse Mijl 13-09-2003 te Zoetermeer Pagina 1/2
Programmanummer: 19 100m Schoolslag m. junioren 2 en later50m100m
1Maaike de Waard1.28.0490-041320.41.961.26.68*
Programmanummer: 20 100m Wisselslag j. junioren 2 en later100m
1Mathijs Mos1.20.2790-020471.18.96*
2Sven de Groot1.23.4190-010411.22.68*
Programmanummer: 21 100m Vrijeslag m. minioren 6 en later50m100m
1Ariella van den Beemt1.15.3092-051260.34.791.15.33
2Lisa van Milt1.17.3592-012280.37.811.19.93
Programmanummer: 22 50m Schoolslag j. minioren 6 en later50m
1Mitchel Nuis0.49.4292-009690.51.30
Programmanummer: 23 4x100m Wisselslag estafette dames100m4x100m
11.23.6390-049601.24.505.19.69
Victoria Mol, Romana Bosklopper, Maaike de Waard, Myrthe Lampe.
Programmanummer: 24 4x100m Wisselslag estafette heren100m4x100m
11.09.8889-032511.12.624.50.94
Rutger van Veen, Kevin van Laerhoven, Björn de Groot, Frank Hoogenboom.
* : Verbetering eigen tijd.
CR : Clubrecord.
Uitslag Zoetermeerse Mijl 13-09-2003 te Zoetermeer Pagina 2/2