Uitslag Jeugdcompetitie deel 1
06-09-2003 te Spijkenisse
Programmanummer: 1 200m Vrijeslag m. junioren 1 / 250m100m200m
1Maaike de Waard2.24.1090-041320.32.411.09.662.25.48I
2Suzanne van der Zee2.33.1590-044520.33.391.12.232.29.80*III
3Myrthe Lampe2.26.4190-022360.33.611.11.822.29.99
4Manon Baggerman2.32.2691-000820.34.751.13.672.31.33*
Programmanummer: 2 200m Vrijeslag j. junioren 1 / 250m100m200m
1Mathijs Mos2.31.9990-020470.33.391.12.392.30.32*
2Sven de Groot2.28.4790-010410.33.761.13.182.31.76
3Wilbert Benschop2.33.3790-001810.34.521.13.822.33.25*
4Albert Jan van de Worp2.32.3690-033690.36.071.17.172.41.17
Programmanummer: 3 100m Schoolslag m. minioren 5 / 650m100m
1Lisa van Milt1.29.8692-012280.41.84*1.29.88II
2Ellis Mos1.32.6792-012440.43.36*1.31.42*
3Leonie Taal1.39.6793-007580.46.801.40.32
4Eva van Veen1.42.7292-018100.47.54*1.41.54*
5Ariella van den Beemt1.44.0292-051260.49.491.42.74*
6Kiki Klerks1.42.4193-017640.49.891.45.36
7Annewil Mol1.45.8492-039620.50.921.46.18
8Mariette v.d Sman1.49.9693-012140.52.091.49.26*
Programmanummer: 4 100m Schoolslag j. minioren 5 / 650m100m
1Jelmar van Zijderveld1.41.9693-005650.50.041.44.88
2Yoeri Kok1.54.3293-010490.53.051.52.83*
3Giovanni den Ouden1.55.3293-008770.54.441.56.33
4Sjoerd Rijper1.59.4493-014530.56.411.59.97
Programmanummer: 5 50m Rugslag m. minioren 3 / 450m
1Floortje de Waard0.48.0994-001580.46.67*
2Daira van der Jagt0.48.5294-011140.48.09*
3Jeanne van Dijk0.46.6494-000280.48.45
4Marjolein Isendoorn0.49.3794-011180.48.87*
5Stéphanie van Dam0.54.8395-002160.50.58*
6Aure Lampe0.47.8694-000720.51.36
7Dieneke Isendoorn0.54.9394-011160.53.98*
8Anne-Sophie Bom0.57.3894-005940.59.04
Programmanummer: 6 50m Rugslag j. minioren 3 / 450m
1Bram Brouwers0.48.5494-006890.47.57*RH
2Benjamin Rietveld0.48.4994-006810.47.83*
3Jeroen Taal0.51.9094-003830.52.78
Programmanummer: 7 100m Schoolslag m. junioren 1 / 250m100m
1Suzanne van der Zee1.28.5790-044520.43.231.32.23
2Nikita Kok1.34.3791-043860.45.711.35.69
3Simone Isendoorn1.39.9991-014100.45.46*1.36.75*
4Manon Baggerman1.35.1791-000820.46.131.37.02
5Myrthe Lampe1.38.9390-022360.45.331.37.46*
6Dorien Keuning1.38.1891-057500.45.86*1.37.68*
7Victoria Mol1.41.2590-049600.47.511.41.70
Programmanummer: 8 100m Schoolslag j. junioren 1 / 250m100m
1Wilbert Benschop1.20.5990-001810.38.33*1.20.69II
2Mathijs Mos1.34.7690-020470.43.921.32.32*
3Freek Rijper1.30.7490-024450.43.611.32.90B
Uitslag Jeugdcompetitie deel 1 06-09-2003 te Spijkenisse Pagina 1/3
4Thomas van Laerhoven1.38.8890-017290.44.26*1.32.95*
5Nils Dupre1.31.5490-007550.45.101.34.40
6Albert Jan van de Worp1.34.8790-033690.46.661.40.92
7Sven de Groot1.36.2090-010410.47.141.43.26
8Bastiaan Bom1.43.4391-032050.50.581.45.15
Programmanummer: 9 50m Vrijeslag m. minioren 5 / 650m
1Ariella van den Beemt0.36.7392-051260.34.77*
2Ellis Mos0.34.8292-012440.35.40
3Lisa van Milt0.35.4492-012280.35.51
4Kiki Klerks0.34.8493-017640.35.52
5Eva van Veen0.38.1392-018100.35.57*
6Leonie Taal0.36.7593-007580.36.90
7Annewil Mol0.40.4792-039620.39.35*
8Mariette v.d Sman0.40.1093-012140.40.78B
Programmanummer: 10 50m Vrijeslag j. minioren 5 / 650m
1Yoeri Kok0.36.4693-010490.39.72
2Jelmar van Zijderveld0.39.1093-005650.39.75
3Sjoerd Rijper0.41.8693-014530.40.76*
4Giovanni den Ouden0.41.0293-008770.41.72
Programmanummer: 11 100m Wisselslag m. minioren 3 / 4100m
1Floortje de Waard1.37.6094-001581.37.00*III
2Jeanne van Dijk1.37.0694-000281.39.42
3Marjolein Isendoorn1.42.7394-011181.42.59*
4Daira van der Jagt1.51.1594-011141.42.62*
5Aure Lampe1.43.1594-000721.48.56
6Dieneke Isendoorn1.51.2394-011161.52.37
7Stéphanie van Dam95-002161.53.24*SL
8Anne-Sophie Bom1.58.7794-005942.03.69
Programmanummer: 12 100m Wisselslag j. minioren 3 / 4100m
1Benjamin Rietveld1.48.2894-006811.43.34*SL
2Bram Brouwers1.53.9394-006891.44.69*III
3Jeroen Taal1.50.7994-003831.52.88
Programmanummer: 13 50m Vrijeslag m. junioren 1 / 250m
1Maaike de Waard0.30.0990-041320.30.40I
2Suzanne van der Zee0.30.5790-044520.31.64
3Myrthe Lampe0.31.2990-022360.32.43
4Victoria Mol0.32.9890-049600.34.00
5Manon Baggerman0.34.4791-000820.34.01*
6Dorien Keuning0.39.4391-057500.36.35*
7Nikita Kok0.37.6891-043860.36.49*
8Simone Isendoorn0.37.6391-014100.36.68*
Programmanummer: 14 50m Vrijeslag j. junioren 1 / 250m
1Sven de Groot0.31.5190-010410.31.70
2Mathijs Mos0.32.6890-020470.32.06*
3Wilbert Benschop0.33.7290-001810.32.52*
4Albert Jan van de Worp0.31.4590-033690.33.09
5Thomas van Laerhoven0.36.4790-017290.34.30*
6Freek Rijper0.34.2590-024450.34.42A
7Nils Dupre0.34.8290-007550.35.12
8Bastiaan Bom0.38.6791-032050.37.49*
Programmanummer: 15 4x50m Schoolslag estafette m. junioren 2 en 50m4x50m
10.44.1490-022360.44.202.54.90CRIII
Myrthe Lampe, Victoria Mol, Manon Baggerman, Suzanne van der Zee.
Uitslag Jeugdcompetitie deel 1 06-09-2003 te Spijkenisse Pagina 2/3
Programmanummer: 16 4x50m Schoolslag estafette j. junioren 2 en later50m4x50m
10.43.1890-020470.43.502.45.96CRI
Mathijs Mos, Freek Rijper, Sven de Groot, Wilbert Benschop.
* : Verbetering eigen tijd.
CR : Clubrecord.
Uitslag Jeugdcompetitie deel 1 06-09-2003 te Spijkenisse Pagina 3/3