Afdrukken

Het jurytafel schema voor de tweede helft van het seizoen 2017-2018 staat hieronder.

Klik hier voor het jurytafel schema als PDF bestand.

DatumDagTijdThuis teamUit team Jurylid 1Jurylid 2Jurylid 3
                 
20-1-2018 Zaterdag 16:00 BJ1 ZVVS BJ2   Tak, I. Gerdes, G. Hobé, L.
20-1-2018   16:45 CM1 SVH CM*1   Tak, I. Gerdes, G. Hobé, L.
20-1-2018   17:30 Da1 Sassenheim Da3   Hobé, M. Stolk, S.A. Peralta Becker, F.A.W.
20-1-2018   18:15 H3 De Kempvis H6   Hobé, M. Stolk, S.A. Peralta Becker, F.A.W.
20-1-2018   19:00 H4 MNC Dordrecht H8   Waard, E. de Stroop, Y. Smouter, D.J.
20-1-2018   19:45 H1 ZVVS H3   Waard, E. de Stroop, Y. Smouter, D.J.
20-1-2018   20:40 H2 Sassenheim H2   Duits, T. te Vrede, D.D. de Gelderen, J. van
                 
27-1-2018 Zaterdag 15:45 EG1 ZPB H&L Productions EG2   Lootsma, B. Speelman, H.  
27-1-2018   16:25 BJ1 MNC Dordrecht BJ2   Lootsma, B. Speelman, H. Smit, J.W.
27-1-2018   17:10 CJ1 De Linge/PCG (SG) CJ1   Lootsma, B. Speelman, H. Smit, J.W.
27-1-2018   17:55 Da1 De Linge/PCG (SG) Da2   Neijman, J.V. Vrede, D.D. de Doesburg, A.J.
27-1-2018   18:40 H3 ZVVS H7   Neijman, J.V. Vrede, D.D. de Doesburg, A.J.
27-1-2018   19:25 H4 SVH H6   Lobbezoo, L. Cornelisse, J. Driessen, R.W.J.
27-1-2018   20:10 H1 Z&PC De Gouwe H2   Borst, E. de Cornelisse, J. Driessen, R.W.J.
27-1-2018   21:05 H2 Waterpolo Den Haag (SG) H3   Vliet, M. v.d. Wouwe, R. van Meer, J.K.J. van der
                 
10-2-2018 Zaterdag 15:45 EG1 SVH EG2   Peralta Becker, F.A.W. Vrede, C.E. de  
10-2-2018   16:25 CJ1 Z&PC Rotterdam CJ1   Peralta Becker, F.A.W. Vrede, C.E. de Stam, H
10-2-2018   17:10 CM1 ZPB H&L Productions CM1   Peralta Becker, F.A.W. Vrede, C.E. de Schot, P.
10-2-2018   17:55 Da1 d'ELFT Da3   Smit, J.W. Bezemer, K.J. Penning, G.J.
10-2-2018   18:40 H3 ZPB H&L Productions H7   Gerdes, G. Meer, C.J. van der Tak, I.
10-2-2018   19:25 H4 Wave H3   Gabriels, V.C. Klaassen, B. Pantekoek, A
10-2-2018   20:10 H1 De Reigers (SG) H2   Gabriels, V.C. Klaassen, B. Pantekoek, A
10-2-2018   21:05 H2 ZPB H&L Productions H5   Neijman, J.V. Doesburg, A.J. Duits, T. te
                 
17-2-2018 Zaterdag 15:45 EG1 Z&PC Rotterdam EG1   Meer, C.J. van der Snijder, B.  
17-2-2018   16:25 CJ1 De Kempvis CJ1   Meer, C.J. van der Snijder, B. Jong, J
17-2-2018   17:10 CM1 Z&PC Rotterdam CM1   Meer, C.J. van der Snijder, B. Tak, I.
17-2-2018   17:55 Da1 BZ&PC Da4   Helden, E. van Klein, A.Q.J. Lootsma, B.
17-2-2018   18:40 H3 Z&PC Rotterdam H5   Gelderen, J. van Neijman, J.V. Vrede, D.D. de
17-2-2018   19:25 H4 Rotterdam/Ragnar 7   Gelderen, J. van Neijman, J.V. Vrede, D.D. de
17-2-2018   20:10 H2 De Zijl Zwemsport H5   Lobbezoo, L. Vliet, M. v.d. Hobé, M.
17-2-2018   20:55 H1 BZ&PC H4   Gabriels, V.C. Klaassen, B. Driessen, R.W.J.
                 
23-2-2018 Vrijdag 19:00 CJ1 de Zijl CJ 1   Gerdes, G. Vrede, Q. de Meer, J.K.J. van der
                 
2-3-2018 Vrijdag 21:00 H1 De Reigers (SG) H1   Waard, E. de Stroop, Y. Borst, E. de
                 
17-3-2018 Zaterdag 15:15 EG1 ZPS EG*1   Jong, J Smouter, D.J.  
17-3-2018   15:55 CJ1 ZPS CJ*1   Francis Verberk-Ellich Smouter, D.J. Stroop, Y.
17-3-2018   16:40 BJ1 WZC (SG) BJ1   Schot, P. Smouter, D.J. Stroop, Y.
17-3-2018   17:25 CM1 ZPS CM*1   Schot, P. Snijder, B. Meer, C.J. van der
17-3-2018   18:10 Da1 Westland Da1   Meer, J.K.J. van der Wouwe, R. van Hamar, S
17-3-2018   18:55 H3 NieMo-Van Vliet 6   Meer, J.K.J. van der Wouwe, R. van Hamar, S
17-3-2018   19:40 H4 Westland 4   Penning, G.J. Smaal, S. Smit, J.W.
17-3-2018   20:25 H1 De Reigers (SG) H1   Penning, G.J. Smaal, S. Smit, J.W.
                 
7-4-2018 Zaterdag 15:45 EG1 SCOM/de Zeehond EG*1   Vermeulen, C Bezemer, K.J.  
7-4-2018   16:25 CM1 Wiekslag CM1   Stam, H Bezemer, K.J. Helden, E. van
7-4-2018   17:10 BJ1 SCOM/De Zeehond'73 (SG) BJ1   Jong, J Bezemer, K.J. Helden, E. van
7-4-2018   17:55 CJ1 SCOM/De Zeehond'73 (SG) CJ1   Hobé, M. Stolk, S.A. Wouwe, R. van
7-4-2018   18:40 H3 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H2   Hobé, M. Stolk, S.A. Wouwe, R. van
7-4-2018   19:25 H4 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H4   Lobbezoo, L. Waard, E. de Borst, E. de
7-4-2018   20:10 H1 WZC (SG) H2   Pantekoek, A Waard, E. de Borst, E. de
7-4-2018   21:05 H2 MNC Dordrecht H4   Lobbezoo, L. Duits, T. te Vrede, D.D. de
                 
14-4-2018 Zaterdag 15:30 EG1 ZPB H&L Productions EG3   Stam, H Neijman, R.E.  
14-4-2018   16:10 CM1 MNC Dordrecht CM1   Vermeulen, C Neijman, R.E. Tak, I.
14-4-2018   16:55 BJ1 SVH BJ1   Francis Verberk-Ellich Neijman, R.E. Tak, I.
14-4-2018   17:40 Da1 Z&PC De Gouwe Da3   Klein, A.Q.J. Lootsma, B. Penning, G.J.
14-4-2018   18:25 H3 SVH H5   Gerdes, G. Snijder, B. Hobé, L.
14-4-2018   19:10 H4 De Plas H4   Lobbezoo, L. Smaal, S. Smit, J.W.
14-4-2018   19:55 H1 Alkemade H1   Speelman, H. Smaal, S. Smit, J.W.
14-4-2018   20:50 H2 De Plas H1   Vliet, M. v.d. Hamar, S Vrede, Q. de
Categorie: Site Basis