Het jurytafel schema voor de eerste helft van het seizoen 2017-2018 staat hieronder.

Klik hier voor het jurytafel schema als PDF bestand.

Datum Dag Wedstrijdnr. Tijd Thuis team Uit team Jurylid 1 Jurylid 2 Jurylid 3
30-9-2017 Zaterdag 44951 16:00 Devel EG1 De Kempvis EG2 Hobé, L. Neijman, R.E.  
30-9-2017   43129 16:40 Devel/ZVS BJ1 ZPB H&L Productions BJ2 Hobé, L. Neijman, R.E. Schot, P.
30-9-2017   41903 17:25 Devel CM1 Wiekslag CM1 Hobé, L. Neijman, R.E. Schot, P.
30-9-2017   44818 18:10 Devel/ZVS CJ1 ZPS CJ*1 Borst, E. de Driessen, R.W.J. Cornelisse, J.
30-9-2017   41322 18:55 Devel Da1 Z&PC Rotterdam Da4 Borst, E. de Driessen, R.W.J. Cornelisse, J.
30-9-2017   43653 19:40 Devel H4 Wiekslag H6 Borst, E. de Driessen, R.W.J. Cornelisse, J.
30-9-2017   40254 20:25 Devel H2 De Kempvis H3 Hobé, M. Stolk, S.A. Vliet, M. v.d.
                 
13-10-2017 Vrijdag 40262 20:45 Devel H2 De Reigers (SG) H3 Meer, J.K.J. van der Peralta Becker, F.A.W. Wouwe, R. van
                 
28-10-2017 Zaterdag 44952 16:00 Devel EG1 MNC Dordrecht EG2 Smaal, S. Helden, E. van  
28-10-2017   41904 16:40 Devel CM1 SVH CM*1 Smaal, S. Helden, E. van Speelman, H.
28-10-2017   44819 17:25 Devel/ZVS CJ1 SCOM/De Zeehond '73 (SG) CJ1 Smaal, S. Helden, E. van Speelman, H.
28-10-2017   44445 18:10 Devel H3 DWF H1 Vrede, D.D. de Gelderen, J. van Duits, T. te
28-10-2017   43654 18:55 Devel H4 DWF H2 Vrede, D.D. de Gelderen, J. van Duits, T. te
28-10-2017   40255 19:40 Devel H2 Z&PC Rotterdam H3 Lobbezoo, L. Stolk, S.A. Vliet, M. v.d.
28-10-2017   45865 20:25 Devel H1 De Lansingh H1 Gabriels, V.C. Klaassen, B. Waard, E. de
                 
11-11-2017 Zaterdag 44953 15:00 Devel EG1 ZVS EG*1 Vrede, Q. de Vrede, C.E. de  
11-11-2017   41905 15:40 Devel CM1 MNC Dordrecht CM1 Vrede, Q. de Vrede, C.E. de Schot, P.
11-11-2017   43130 16:25 Devel/ZVS BJ1 BZC/de Lansingh BJ*1 Vrede, Q. de Vrede, C.E. de Schot, P.
11-11-2017   44820 17:10 Devel/ZVS CJ1 MNC Dordrecht CJ2 Snijder, B. Gerdes, G. Meer, C.J. van der
11-11-2017   41355 17:55 Devel Da1 BZC Da2 Pantekoek, A Smouter, D.J. Stroop, Y.
11-11-2017   44446 18:40 Devel H3 ZPC Numansdorp H1 Pantekoek, A Smouter, D.J. Stroop, Y.
11-11-2017   43655 19:25 Devel H4 BZC H6 Lobbezoo, L. Neijman, J.V. Doesburg, A.J.
11-11-2017   40256 20:10 Devel H2 BZC H2 Lobbezoo, L. Neijman, J.V. Doesburg, A.J.
11-11-2017   45866 20:55 Devel H1 Aquadraat (SG) H1 Gabriels, V.C. Klaassen, B. Waard, E. de
                 
25-11-2017 Zaterdag 44954 15:45 Devel EG1 Wiekslag EG*1 Bezemer, K.J. Klein, A.Q.J.  
25-11-2017   43131 16:25 Devel/ZVS BJ1 NieMo van Vliet BJ*1 Bezemer, K.J. Klein, A.Q.J. Penning, G.J.
25-11-2017   44821 17:10 Devel/ZVS CJ1 De Linge/PCG (SG) CJ1 Bezemer, K.J. Klein, A.Q.J. Penning, G.J.
25-11-2017   41906 17:55 Devel CM1 De Kempvis CM1 Meer, J.K.J. van der Peralta Becker, F.A.W. Wouwe, R. van
25-11-2017   44447 18:40 Devel H3 Wiekslag H4 Doesburg, A.J. Duits, T. te Gelderen, J. van
25-11-2017   43656 19:25 Devel H4 De Vliet (SG) H4 Doesburg, A.J. Duits, T. te Gelderen, J. van
25-11-2017   40257 20:10 Devel H2 NieMo-Van Vliet 2 Hobé, M. Stolk, S.A. Vliet, M. v.d.
25-11-2017   45867 20:55 Devel H1 d'ELFT H2 Gabriels, V.C. Klaassen, B. Pantekoek, A