Het jurytafel schema voor de tweede helft van het seizoen 2016-2017 staat hieronder.

Klik hier voor het schema in PDF formaat. 

Datum WedstrijdnrTijdThuis teamUit team Team:Jurylid 1Jurylid 2Jurylid 3        
1/7/2017 Zaterdag 43618 16:00 de Devel DG*1 SVH DG3   D1 Hobe, L. Doesburg-Snijder, van B. Meer, van der C.J.                
    40916 16:45 ZZ&PC De Devel Da1 d'ELFT Da3   H1 Vrede, de C.E. Vrede, de J.Q. Meer, van der J.K.J.                
    43903 17:30 ZZ&PC De Devel H4 Wave H3   H1 Neijman, J.V. Doesburg, A.J. Gelderen, van J.                
    42399 18:15 ZZ&PC De Devel H2 d'ELFT H3   H4 Lobbezoo, L. Vliet, v.d. M. Wouwe, van R.E.                
    42025 19:00 ZZ&PC De Devel H1 AZC H5   H2 Driessen, R.W.J. Klaassen, B. Smouter, D.J.                
                                     
1/21/2017 Zaterdag 44112 16:00 ZZ&PC De Devel EG1 De Kempvis EG2   H4 Hobe, M. Stolk, S.A.                  
    43426 16:40 de Devel DG*1 ZPB H&L Productions DG3   H4 Hobe, M. Stolk, S.A. Hamar De La Brethoniere, S.A.                
    43907 17:25 ZZ&PC De Devel H4 MNC Dordrecht H8   H3 Lootsma, B. Penning, G.J. Bezemer, K.J.                
    42917 18:10 ZZ&PC De Devel H3 DWF H1   H2 Borst, de E. Cornelisse, J. Pantekoek, A.                
    42030 18:55 ZZ&PC De Devel H1 NieMo-Van Vliet 2   H2 Borst, de E. Cornelisse, J. Pantekoek, A.                
    42404 19:40 ZZ&PC De Devel H2 MNC Dordrecht H6   H1 Jagt, van der B.M. Vrede, de D.D. Neijman, J.V.                
                                     
2/4/2017 Zaterdag 44113 16:00 ZZ&PC De Devel EG1 MNC Dordrecht EG2   D1 Hamar De La Brethoniere, M.M. Hobe, L.                  
    43533 16:40 de Devel DG*1 de Linge/PCG DG*1   D1 Schot, P. Hamar De La Brethoniere, M.M. Hobe, L.                
    44692 17:25 de Devel CJ*1 MNC Dordrecht CJ2   H3 Speelman, H. Bezemer, K.J. Helden, van E.                
    40920 18:10 ZZ&PC De Devel Da1 De Linge/PCG (SG) Da2   H3 Speelman, H. Bezemer, K.J. Helden, van E.                
    42918 18:55 ZZ&PC De Devel H3 De Linge/PCG (SG) H3   D1 Gerdes, G. Meer, van der C.J. Tak, I.                
    43908 19:40 ZZ&PC De Devel H4 De Linge/PCG (SG) H4   H1 Doesburg, A.J. Gelderen, van J. Jagt, van der B.M.                
    42405 20:25 ZZ&PC De Devel H2 WIDEX GZC DONK H7   H4 Lobbezoo, L. Wouwe, van R.E. Hobe, M.                
    42031 21:10 ZZ&PC De Devel H1 De Linge/PCG (SG) H2   H2 Waard, de E. Cornelisse, J. Driessen, R.W.J.                
                                     
2/18/2017 Zaterdag 43660 16:00 de Devel DG*1 NieMo-Van Vliet DG 1   H4 Vrede, de C.E. Peralta Becker, F.A.W. Vrede, de J.Q.                
    44693 16:45 de Devel CJ*1 SVH CJ1   H4 Vrede, de C.E. Peralta Becker, F.A.W. Vrede, de J.Q.                
    43909 17:30 ZZ&PC De Devel H4 WZC (SG) H6   H2 Driessen, R.W.J. Pantekoek, A. Waard, de E.                
    42406 18:15 ZZ&PC De Devel H2 WZC (SG) H4   H1 Vrede, de D.D. Neijman, J.V. Doesburg, A.J.                
    42032 19:00 ZZ&PC De Devel H1 De Lansingh H1   H2 Klaassen, B. Smouter, D.J. Borst, de E.                
                                     
3/11/2017 Zaterdag 44114 16:00 ZZ&PC De Devel EG1 ZVVS EG1   D1 Meer, van der C.J. Neijman, R.E.                  
    43647 16:40 de Devel DG*1 De Kempvis DG1   D1 Schot, P. Meer, van der C.J. Neijman, R.E.                
    44694 17:25 de Devel CJ*1 De Kempvis CJ1   H3 Klein, A.Q.J. Lootsma, B. Penning, G.J.                
    40921 18:10 ZZ&PC De Devel Da1 Z&PC Rotterdam Da4   H3 Klein, A.Q.J. Lootsma, B. Penning, G.J.                
    42919 18:55 ZZ&PC De Devel H3 De Kempvis H6   H4 Hamar De La Brethoniere, S.A. Hobe, M. Meer, van der J.K.J.                
    43910 19:40 ZZ&PC De Devel H4 Wiekslag H6   H1 Gelderen, van J. Jagt, van der B.M. Vrede, de D.D.                
    42033 20:25 ZZ&PC De Devel H1 De Reigers (SG) H2   H4 Vliet, v.d. M. Wouwe, van R.E. Stolk, S.A.                
    42407 21:10 ZZ&PC De Devel H2 De Kempvis H4   H2 Klaassen, B. Smouter, D.J. Borst, de E.                
                                     
3/17/2017 Vrijdag 43434 19:00 de Devel DG*1 MNC Dordrecht DG3   D1 Doesburg-Snijder, van B. Hamar De La Brethoniere, M.M. Hobe, L.                
                                     
3/25/2017 Zaterdag 44115 16:00 ZZ&PC De Devel EG1 ZPS EG*1   D1 Tak, I. Doesburg-Snijder, van B.                  
    44695 16:40 de Devel CJ*1 Wiekslag CJ*1   D1 Schot, P. Tak, I. Doesburg-Snijder, van B.                
    40922 17:25 ZZ&PC De Devel Da1 Waterpolo Residentie (SG) Da2   H3 Smaal, P.A. Smit, J.W. Speelman, H.                
    42920 18:10 ZZ&PC De Devel H3 Wiekslag H5   H4 Hamar De La Brethoniere, S.A. Meer, van der J.K.J. Peralta Becker, F.A.W.                
    43911 18:55 ZZ&PC De Devel H4 De Vliet (SG) H4   H1 Neijman, J.V. Doesburg, A.J. Vrede, de D.D.                
    42408 19:40 ZZ&PC De Devel H2 ZPS H2   H4 Vliet, v.d. M. Wouwe, van R.E. Stolk, S.A.                
    42034 20:25 ZZ&PC De Devel H1 De Kempvis H3   H2 Waard, de E. Driessen, R.W.J. Klaassen, B.                
                                     
4/8/2017 Zaterdag 44116 16:00 ZZ&PC De Devel EG1 Z&PC Rotterdam EG2           Vervallen              
    43634 16:40 de Devel DG*1 Poseidon'56 DG1   D1 Gerdes, G. Hamar De La Brethoniere, M.M. Neijman, R.E.                
    44696 17:25 de Devel CJ*1 ZVVS CJ1   D1 Gerdes, G. Hamar De La Brethoniere, M.M. Neijman, R.E.                
    40923 18:10 ZZ&PC De Devel Da1 Poseidon'56 Da1   H3 Smaal, P.A. Smit, J.W. Helden, van E.                
    43912 18:55 ZZ&PC De Devel H4 Poseidon'56 H3   H3 Smaal, P.A. Smit, J.W. Helden, van E.                
    42921 19:40 ZZ&PC De Devel H3 Poseidon'56 H2   H4 Lobbezoo, L. Vliet, v.d. M. Peralta Becker, F.A.W.                
    42035 20:25 ZZ&PC De Devel H1 Poseidon'56 H1   H2 Klein, A.Q.J. Lootsma, B. Penning, G.J.                
    42409 21:10 ZZ&PC De Devel H2 Z&PC Rotterdam H3   H1 Neijman, J.V. Gelderen, van J. Jagt, van der B.M.