polo jeugd duinrellOp zaterdag 17 september gingen alle jeugdleden van de waterpolo afdeling een dagje op pad. Dit jaar was de bestemming Duinrell en natuurlijk een bezoek aan het Tikibad.

Om half 10 ’s ochtends stond iedereen vol enthousiasme klaar om te vertrekken, zodra iedereen een plekje in een auto had gevonden konden we vertrekken. Een klein uur later waren we gearriveerd in Wassenaar, de kaartjes waren uitgedeeld, afspraken en een groepsfoto gemaakt.
Tot 12.30 uur mochten de attracties in het park bezocht worde. De poloklas en de EG1 gingen samen met hun trainers op pad. De DG1 en CJ1 ging zelf op pad om het park te ontdekken.
Nu alle kinderen onderweg waren naar de eerste attracties konden de overig trainers en ouders rustig een bak koffie gaan drinken.

Om 12.30 uur was iedereen netjes op tijd bij het verzamelpunt, hier kon even rustig gegeten worden. Dit waren natuurlijk geen broodjes gezond, maar patat en snoepjes. Toen iedereen uitgegeten was, was het eindelijk tijd voor het Tikibad want dit was toch wel het leukste.

Het omkleden ging wonderbaarlijk snel en de kinderen konden niet wachten tot ze de glijbanen konden gaan bedwingen. De daarop volgende vier uur werden alle glijbanen uitgetest en kon het voor sommige niet hard genoeg gaan.

Na vier uur glijden, zwemmen en plezier hebben was het dan echt helaas tijd om weer om te gaan kleden. Het was flink druk bij de kleedhokjes dus het duurde even voordat iedereen omgekleed was. Om 17.45 uur was iedereen omgekleed en de laatste snoepjes werden opgegeten, want van zwemmen wordt je hongerig. De toch naar de parkeerplaats werd ingezet en iedereen zocht zijn plekje weer op in de auto’s. Het was op de terugweg opvallend stiller in alle auto’s en dat was een goed teken, iedereen had het naar zijn zin gehad!

Kijk ook op onze Facebook pagina voor meer foto's.

Beste Senioren

Er is per abuis een fout geslopen in de begeleidende brief bij de trainingstijden en selectie indeling.
Het gaat dan om de trainingen de eerste drie weken in Waal - en Weidebad – Heerjansdam, start in week 31, tot met week 33.

Op Dinsdag van 20:00 - 21:00

Op Donderdag van 20:00 - 21:00

 

Vanaf week 34 starten we met de binnen trainingen (zie trainingstijden 2016-2017)

 

Namens de Polo Commissie

Wednr      WDatum  Tijd Aanduiding Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats
43428 10-09-16 17:15 Gemengd-D <13 MNC Dordrecht DG3 de Devel DG*1 Sportboulevard DORDRECHT
43913 10-09-16 21:10 Heren MNC Dordrecht H8 ZZ&PC De Devel H4 Sportboulevard DORDRECHT
43289 24-09-16 14:10 Gemengd-D <13 ZPB H&L Productions DG3 de Devel DG*1 Inge de Bruijn Zwembad BARENDRECHT
42922 24-09-16 16:15 Heren DWF H1 ZZ&PC De Devel H3 De Lockhorst SLIEDRECHT
42091 24-09-16 19:45 Heren NieMo-Van Vliet 2 ZZ&PC De Devel H1 Polderbad NIEUWERKERK AD IJSSEL
44117 25-09-16 16:00 Gemengd-E <11 De Kempvis EG2 ZZ&PC De Devel EG1 Rivierabad SPIJKENISSE
42421 25-09-16 19:40 Heren MNC Dordrecht H6 ZZ&PC De Devel H2 Sportboulevard DORDRECHT
43629 01-10-16 16:15 Gemengd-D <13 de Devel DG*1 BZC DG1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
40917 01-10-16 17:00 Dames ZZ&PC De Devel Da1 BZC Da2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43904 01-10-16 17:45 Heren ZZ&PC De Devel H4 OZV H3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42913 01-10-16 18:30 Heren ZZ&PC De Devel H3 BZC H4 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42400 01-10-16 19:15 Heren ZZ&PC De Devel H2 ZVVS H5 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42026 01-10-16 20:00 Heren ZZ&PC De Devel H1 BZC H1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44125 08-10-16 14:30 Gemengd-E <11 MNC Dordrecht EG2 ZZ&PC De Devel EG1 Sportboulevard DORDRECHT
44673 08-10-16 15:15 Jongens-C <15 MNC Dordrecht CJ2 de Devel CJ*1 Sportboulevard DORDRECHT
43306 08-10-16 15:30 Gemengd-D <13 de Linge/PCG DG*1 de Devel DG*1 Berenschot LEERDAM
42125 08-10-16 17:30 Heren De Linge/PCG (SG) H2 ZZ&PC De Devel H1 Berenschot LEERDAM
42499 08-10-16 18:55 Heren WIDEX GZC DONK H7 ZZ&PC De Devel H2 Groenhovenbad GOUDA
40957 08-10-16 19:45 Dames De Linge/PCG (SG) Da2 ZZ&PC De Devel Da1 Berenschot LEERDAM
43974 08-10-16 20:30 Heren De Linge/PCG (SG) H4 ZZ&PC De Devel H4 Berenschot LEERDAM
42977 08-10-16 21:15 Heren De Linge/PCG (SG) H3 ZZ&PC De Devel H3 Berenschot LEERDAM
44109 29-10-16 16:00 Gemengd-E <11 ZZ&PC De Devel EG1 SCOM/De Zeehond ' 73 (SG)  EG1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43565 29-10-16 16:40 Gemengd-D <13 de Devel DG*1 SCOM/De Zeehond ' 73 (SG)  DG3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44689 29-10-16 17:25 Jongens-C <15 de Devel CJ*1 SCOM/De Zeehond ' 73 (SG)  CJ1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
40918 29-10-16 18:10 Dames ZZ&PC De Devel Da1 SCOM/De Zeehond ' 73 (SG)  Da2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42914 29-10-16 18:55 Heren ZZ&PC De Devel H3 Z&PC Rotterdam H5 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43905 29-10-16 19:40 Heren ZZ&PC De Devel H4 SCOM/De Zeehond ' 73 (SG)  H4 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42401 29-10-16 20:25 Heren ZZ&PC De Devel H2 De Duck H1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42027 29-10-16 21:10 Heren ZZ&PC De Devel H1 Z&PC Rotterdam H2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44627 05-11-16 18:45 Jongens-C <15 SVH CJ1 de Devel CJ*1 Sportcomplex de Wilgenring ROTTERDAM
42071 05-11-16 19:00 Heren De Lansingh H1 ZZ&PC De Devel H1 De Lansingh KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
43442 05-11-16 19:15 Gemengd-D <13 NieMo-Van Vliet DG 1 de Devel DG*1 Polderbad NIEUWERKERK AD IJSSEL
43945 06-11-16 14:45 Heren WZC (SG) H6 ZZ&PC De Devel H4 De Veur ZOETERMEER
42434 06-11-16 16:15 Heren WZC (SG) H4 ZZ&PC De Devel H2 De Veur ZOETERMEER
40926 12-11-16 16:20 Dames Z&PC Rotterdam Da4 ZZ&PC De Devel Da1 Sportfondsenbad Rdam-Noord ROTTERDAM
43463 12-11-16 17:30 Gemengd-D <13 De Kempvis DG1 de Devel DG*1 Rivierabad SPIJKENISSE
43986 12-11-16 18:05 Heren Wiekslag H6 ZZ&PC De Devel H4 Sportcentrum Blokweer ALBLASSERDAM
44651 12-11-16 19:45 Jongens-C <15 De Kempvis CJ1 de Devel CJ*1 Rivierabad SPIJKENISSE
42138 12-11-16 20:15 Heren De Reigers (SG) H2 ZZ&PC De Devel H1 De Waterthor 'S-GRAVENHAGE
42988 12-11-16 20:30 Heren De Kempvis H6 ZZ&PC De Devel H3 Rivierabad SPIJKENISSE
44104 13-11-16 12:15 Gemengd-E <11 ZVVS EG1 ZZ&PC De Devel EG1 De Kulk VLAARDINGEN
42490 13-11-16 15:45 Heren De Kempvis H4 ZZ&PC De Devel H2 Rivierabad SPIJKENISSE
44110 19-11-16 16:00 Gemengd-E <11 ZZ&PC De Devel EG1 SVH EG2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44690 19-11-16 16:40 Jongens-C <15 de Devel CJ*1 Niemo van Vliet CJ*1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42915 19-11-16 17:25 Heren ZZ&PC De Devel H3 ZVVS H8 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42402 19-11-16 18:10 Heren ZZ&PC De Devel H2 NieMo-Van Vliet 5 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42028 19-11-16 18:55 Heren ZZ&PC De Devel H1 Sassenheim H2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44136 26-11-16 15:05 Gemengd-E <11 ZPS EG*1 ZZ&PC De Devel EG1 De Hofstee BERGAMBACHT
44636 26-11-16 16:30 Jongens-C <15 Wiekslag CJ*1 de Devel CJ*1 Sportcentrum Blokweer ALBLASSERDAM
42458 26-11-16 18:00 Heren ZPS H2 ZZ&PC De Devel H2 De Hofstee BERGAMBACHT
42943 26-11-16 18:50 Heren Wiekslag H5 ZZ&PC De Devel H3 Sportcentrum Blokweer ALBLASSERDAM
43937 26-11-16 20:25 Heren De Vliet (SG) H4 ZZ&PC De Devel H4 Sportcentrum Forum Kwadraat VOORBURG
40934 27-11-16 17:00 Dames Waterpolo Residentie (SG) Da2 ZZ&PC De Devel Da1 Zuiderparkbad 'S-GRAVENHAGE
42062 27-11-16 17:25 Heren De Kempvis H3 ZZ&PC De Devel H1 Rivierabad SPIJKENISSE
44111 10-12-16 16:00 Gemengd-E <11 ZZ&PC De Devel EG1 ZVS EG*1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44691 10-12-16 16:40 Jongens-C <15 de Devel CJ*1 Westland CJ*1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
40919 10-12-16 17:25 Dames ZZ&PC De Devel Da1 Westland  Da1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42916 10-12-16 18:10 Heren ZZ&PC De Devel H3 ZPB H&L Productions H7 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43906 10-12-16 18:55 Heren ZZ&PC De Devel H4 Westland 4 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42403 10-12-16 19:40 Heren ZZ&PC De Devel H2 Westland  H3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42029 10-12-16 20:25 Heren ZZ&PC De Devel H1 ZVS H1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44645 17-12-16 15:30 Jongens-C <15 ZVVS CJ1 de Devel CJ*1 De Kulk VLAARDINGEN
43351 17-12-16 16:00 Gemengd-D <13 Poseidon'56 DG1 de Devel DG*1 De Fakkel RIDDERKERK
44089 17-12-16 16:45 Gemengd-E <11 Z&PC Rotterdam EG2 ZZ&PC De Devel EG1 Sportfondsenbad Rdam-Noord ROTTERDAM
40910 17-12-16 17:30 Dames Poseidon'56 Da1 ZZ&PC De Devel Da1 De Fakkel RIDDERKERK
42448 17-12-16 18:55 Heren Z&PC Rotterdam H3 ZZ&PC De Devel H2 Sportfondsenbad Rdam-Noord ROTTERDAM
42085 17-12-16 19:00 Heren Poseidon'56 H1 ZZ&PC De Devel H1 De Fakkel RIDDERKERK
42935 17-12-16 19:45 Heren Poseidon'56 H2 ZZ&PC De Devel H3 De Fakkel RIDDERKERK
43927 17-12-16 20:30 Heren Poseidon'56 H3 ZZ&PC De Devel H4 De Fakkel RIDDERKERK
43618 07-01-17 16:00 Gemengd-D <13 de Devel DG*1 SVH DG3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
40916 07-01-17 16:45 Dames ZZ&PC De Devel Da1 d'ELFT Da3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43903 07-01-17 17:30 Heren ZZ&PC De Devel H4 Wave H3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42399 07-01-17 18:15 Heren ZZ&PC De Devel H2 d'ELFT H3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42025 07-01-17 19:00 Heren ZZ&PC De Devel H1 AZC H5 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43615 14-01-17 14:15 Gemengd-D <13 SVH DG3 de Devel DG*1 Sportcomplex de Wilgenring ROTTERDAM
40945 14-01-17 16:00 Dames d'ELFT Da3 ZZ&PC De Devel Da1 Kerkpolder DELFT
42119 14-01-17 18:10 Heren AZC H5 ZZ&PC De Devel H1 AquaRijn ALPHEN AAN DEN RIJN
42394 14-01-17 19:00 Heren d'ELFT H3 ZZ&PC De Devel H2 Kerkpolder DELFT
44009 14-01-17 20:40 Heren Wave H3 ZZ&PC De Devel H4 Kerkpolder DELFT
44112 21-01-17 16:00 Gemengd-E <11 ZZ&PC De Devel EG1 De Kempvis EG2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43426 21-01-17 16:40 Gemengd-D <13 de Devel DG*1 ZPB H&L Productions DG3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43907 21-01-17 17:25 Heren ZZ&PC De Devel H4 MNC Dordrecht H8 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42917 21-01-17 18:10 Heren ZZ&PC De Devel H3 DWF H1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42030 21-01-17 18:55 Heren ZZ&PC De Devel H1 NieMo-Van Vliet 2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42404 21-01-17 19:40 Heren ZZ&PC De Devel H2 MNC Dordrecht H6 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43273 28-01-17 15:00 Gemengd-D <13 BZC DG1 de Devel DG*1 De Hofstee BERGAMBACHT
40969 28-01-17 16:30 Dames BZC Da2 ZZ&PC De Devel Da1 De Hofstee BERGAMBACHT
42973 28-01-17 18:00 Heren BZC H4 ZZ&PC De Devel H3 De Hofstee BERGAMBACHT
43969 28-01-17 18:30 Heren OZV H3 ZZ&PC De Devel H4 H2O HARMELEN
42020 28-01-17 21:05 Heren BZC H1 ZZ&PC De Devel H1 De Hofstee BERGAMBACHT
42482 29-01-17 15:30 Heren ZVVS H5 ZZ&PC De Devel H2 De Kulk VLAARDINGEN
44113 04-02-17 16:00 Gemengd-E <11 ZZ&PC De Devel EG1 MNC Dordrecht EG2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43533 04-02-17 16:40 Gemengd-D <13 de Devel DG*1 de Linge/PCG DG*1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44692 04-02-17 17:25 Jongens-C <15 de Devel CJ*1 MNC Dordrecht CJ2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
40920 04-02-17 18:10 Dames ZZ&PC De Devel Da1 De Linge/PCG (SG) Da2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42918 04-02-17 18:55 Heren ZZ&PC De Devel H3 De Linge/PCG (SG) H3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43908 04-02-17 19:40 Heren ZZ&PC De Devel H4 De Linge/PCG (SG) H4 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42405 04-02-17 20:25 Heren ZZ&PC De Devel H2 WIDEX GZC DONK H7 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42031 04-02-17 21:10 Heren ZZ&PC De Devel H1 De Linge/PCG (SG) H2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42417 10-02-17 20:40 Heren De Duck H1 ZZ&PC De Devel H2 Sportcentrum Dukdalf BRIELLE
42910 11-02-17 15:00 Heren Z&PC Rotterdam H5 ZZ&PC De Devel H3 Sportfondsenbad Rdam-Noord ROTTERDAM
43342 11-02-17 15:00 Gemengd-D <13 SCOM/De Zeehond ' 73 (SG)  DG3 de Devel DG*1 Hoogvliet HOOGVLIET ROTTERDAM
44098 11-02-17 15:30 Gemengd-E <11 SCOM/De Zeehond ' 73 (SG)  EG1 ZZ&PC De Devel EG1 De Zeehond ROZENBURG ZH
42043 11-02-17 15:45 Heren Z&PC Rotterdam H2 ZZ&PC De Devel H1 Sportfondsenbad Rdam-Noord ROTTERDAM
44686 11-02-17 15:45 Jongens-C <15 SCOM/De Zeehond ' 73 (SG)  CJ1 de Devel CJ*1 Hoogvliet HOOGVLIET ROTTERDAM
44000 11-02-17 16:10 Heren SCOM/De Zeehond ' 73 (SG) H4 ZZ&PC De Devel H4 De Zeehond ROZENBURG ZH
40977 11-02-17 16:55 Dames SCOM/De Zeehond ' 73 (SG)  Da2 ZZ&PC De Devel Da1 De Zeehond ROZENBURG ZH
43660 18-02-17 16:00 Gemengd-D <13 de Devel DG*1 NieMo-Van Vliet DG 1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44693 18-02-17 16:45 Jongens-C <15 de Devel CJ*1 SVH CJ1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43909 18-02-17 17:30 Heren ZZ&PC De Devel H4 WZC (SG) H6 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42406 18-02-17 18:15 Heren ZZ&PC De Devel H2 WZC (SG) H4 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42032 18-02-17 19:00 Heren ZZ&PC De Devel H1 De Lansingh H1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44114 11-03-17 16:00 Gemengd-E <11 ZZ&PC De Devel EG1 ZVVS EG1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43647 11-03-17 16:40 Gemengd-D <13 de Devel DG*1 De Kempvis DG1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44694 11-03-17 17:25 Jongens-C <15 de Devel CJ*1 De Kempvis CJ1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
40921 11-03-17 18:10 Dames ZZ&PC De Devel Da1 Z&PC Rotterdam Da4 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42919 11-03-17 18:55 Heren ZZ&PC De Devel H3 De Kempvis H6 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43910 11-03-17 19:40 Heren ZZ&PC De Devel H4 Wiekslag H6 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42033 11-03-17 20:25 Heren ZZ&PC De Devel H1 De Reigers (SG) H2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42407 11-03-17 21:10 Heren ZZ&PC De Devel H2 De Kempvis H4 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43434 17-03-17 19:00 Gemengd-D <13 de Devel DG*1 MNC Dordrecht DG3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44147 18-03-17 14:15 Gemengd-E <11 SVH EG2 ZZ&PC De Devel EG1 Sportcomplex de Wilgenring ROTTERDAM
42965 18-03-17 14:50 Heren ZVVS H8 ZZ&PC De Devel H3 De Kulk VLAARDINGEN
44663 19-03-17 15:00 Jongens-C <15 Niemo van Vliet CJ*1 de Devel CJ*1 Polderbad NIEUWERKERK AD IJSSEL
42518 19-03-17 15:45 Heren NieMo-Van Vliet 5 ZZ&PC De Devel H2 Polderbad NIEUWERKERK AD IJSSEL
42056 19-03-17 17:45 Heren Sassenheim H2 ZZ&PC De Devel H1 Wasbeek SASSENHEIM
44115 25-03-17 16:00 Gemengd-E <11 ZZ&PC De Devel EG1 ZPS EG*1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44695 25-03-17 16:40 Jongens-C <15 de Devel CJ*1 Wiekslag CJ*1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
40922 25-03-17 17:25 Dames ZZ&PC De Devel Da1 Waterpolo Residentie (SG) Da2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42920 25-03-17 18:10 Heren ZZ&PC De Devel H3 Wiekslag H5 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43911 25-03-17 18:55 Heren ZZ&PC De Devel H4 De Vliet (SG) H4 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42408 25-03-17 19:40 Heren ZZ&PC De Devel H2 ZPS H2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42034 25-03-17 20:25 Heren ZZ&PC De Devel H1 De Kempvis H3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44672 01-04-17 16:30 Jongens-C <15 Westland CJ*1 de Devel CJ*1 Sportcomplex VreeLoo DE LIER
42112 01-04-17 16:45 Heren ZVS H1 ZZ&PC De Devel H1 De Wellen 'S-GRAVENDEEL
40955 01-04-17 17:15 Dames Westland  Da1 ZZ&PC De Devel Da1 Sportcomplex VreeLoo DE LIER
44156 01-04-17 17:30 Gemengd-E <11 ZVS EG*1 ZZ&PC De Devel EG1 De Wellen 'S-GRAVENDEEL
43962 01-04-17 18:00 Heren Westland 4 ZZ&PC De Devel H4 Sportcomplex VreeLoo DE LIER
42475 01-04-17 20:15 Heren Westland  H3 ZZ&PC De Devel H2 Sportfondsen Maesemunde 'S-GRAVENZANDE
42957 02-04-17 20:00 Heren ZPB H&L Productions H7 ZZ&PC De Devel H3 Inge de Bruijn Zwembad BARENDRECHT
44116 08-04-17 16:00 Gemengd-E <11 ZZ&PC De Devel EG1 Z&PC Rotterdam EG2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43634 08-04-17 16:40 Gemengd-D <13 de Devel DG*1 Poseidon'56 DG1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44696 08-04-17 17:25 Jongens-C <15 de Devel CJ*1 ZVVS CJ1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
40923 08-04-17 18:10 Dames ZZ&PC De Devel Da1 Poseidon'56 Da1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43912 08-04-17 18:55 Heren ZZ&PC De Devel H4 Poseidon'56 H3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42921 08-04-17 19:40 Heren ZZ&PC De Devel H3 Poseidon'56 H2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42035 08-04-17 20:25 Heren ZZ&PC De Devel H1 Poseidon'56 H1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42409 08-04-17 21:10 Heren ZZ&PC De Devel H2 Z&PC Rotterdam H3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT

Subcategorieƫn