Wednr      WDatum  Tijd Aanduiding Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats
43428 10-09-16 17:15 Gemengd-D <13 MNC Dordrecht DG3 de Devel DG*1 Sportboulevard DORDRECHT
43913 10-09-16 21:10 Heren MNC Dordrecht H8 ZZ&PC De Devel H4 Sportboulevard DORDRECHT
43289 24-09-16 14:10 Gemengd-D <13 ZPB H&L Productions DG3 de Devel DG*1 Inge de Bruijn Zwembad BARENDRECHT
42922 24-09-16 16:15 Heren DWF H1 ZZ&PC De Devel H3 De Lockhorst SLIEDRECHT
42091 24-09-16 19:45 Heren NieMo-Van Vliet 2 ZZ&PC De Devel H1 Polderbad NIEUWERKERK AD IJSSEL
44117 25-09-16 16:00 Gemengd-E <11 De Kempvis EG2 ZZ&PC De Devel EG1 Rivierabad SPIJKENISSE
42421 25-09-16 19:40 Heren MNC Dordrecht H6 ZZ&PC De Devel H2 Sportboulevard DORDRECHT
43629 01-10-16 16:15 Gemengd-D <13 de Devel DG*1 BZC DG1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
40917 01-10-16 17:00 Dames ZZ&PC De Devel Da1 BZC Da2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43904 01-10-16 17:45 Heren ZZ&PC De Devel H4 OZV H3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42913 01-10-16 18:30 Heren ZZ&PC De Devel H3 BZC H4 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42400 01-10-16 19:15 Heren ZZ&PC De Devel H2 ZVVS H5 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42026 01-10-16 20:00 Heren ZZ&PC De Devel H1 BZC H1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44125 08-10-16 14:30 Gemengd-E <11 MNC Dordrecht EG2 ZZ&PC De Devel EG1 Sportboulevard DORDRECHT
44673 08-10-16 15:15 Jongens-C <15 MNC Dordrecht CJ2 de Devel CJ*1 Sportboulevard DORDRECHT
43306 08-10-16 15:30 Gemengd-D <13 de Linge/PCG DG*1 de Devel DG*1 Berenschot LEERDAM
42125 08-10-16 17:30 Heren De Linge/PCG (SG) H2 ZZ&PC De Devel H1 Berenschot LEERDAM
42499 08-10-16 18:55 Heren WIDEX GZC DONK H7 ZZ&PC De Devel H2 Groenhovenbad GOUDA
40957 08-10-16 19:45 Dames De Linge/PCG (SG) Da2 ZZ&PC De Devel Da1 Berenschot LEERDAM
43974 08-10-16 20:30 Heren De Linge/PCG (SG) H4 ZZ&PC De Devel H4 Berenschot LEERDAM
42977 08-10-16 21:15 Heren De Linge/PCG (SG) H3 ZZ&PC De Devel H3 Berenschot LEERDAM
44109 29-10-16 16:00 Gemengd-E <11 ZZ&PC De Devel EG1 SCOM/De Zeehond ' 73 (SG)  EG1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43565 29-10-16 16:40 Gemengd-D <13 de Devel DG*1 SCOM/De Zeehond ' 73 (SG)  DG3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44689 29-10-16 17:25 Jongens-C <15 de Devel CJ*1 SCOM/De Zeehond ' 73 (SG)  CJ1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
40918 29-10-16 18:10 Dames ZZ&PC De Devel Da1 SCOM/De Zeehond ' 73 (SG)  Da2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42914 29-10-16 18:55 Heren ZZ&PC De Devel H3 Z&PC Rotterdam H5 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43905 29-10-16 19:40 Heren ZZ&PC De Devel H4 SCOM/De Zeehond ' 73 (SG)  H4 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42401 29-10-16 20:25 Heren ZZ&PC De Devel H2 De Duck H1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42027 29-10-16 21:10 Heren ZZ&PC De Devel H1 Z&PC Rotterdam H2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44627 05-11-16 18:45 Jongens-C <15 SVH CJ1 de Devel CJ*1 Sportcomplex de Wilgenring ROTTERDAM
42071 05-11-16 19:00 Heren De Lansingh H1 ZZ&PC De Devel H1 De Lansingh KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
43442 05-11-16 19:15 Gemengd-D <13 NieMo-Van Vliet DG 1 de Devel DG*1 Polderbad NIEUWERKERK AD IJSSEL
43945 06-11-16 14:45 Heren WZC (SG) H6 ZZ&PC De Devel H4 De Veur ZOETERMEER
42434 06-11-16 16:15 Heren WZC (SG) H4 ZZ&PC De Devel H2 De Veur ZOETERMEER
40926 12-11-16 16:20 Dames Z&PC Rotterdam Da4 ZZ&PC De Devel Da1 Sportfondsenbad Rdam-Noord ROTTERDAM
43463 12-11-16 17:30 Gemengd-D <13 De Kempvis DG1 de Devel DG*1 Rivierabad SPIJKENISSE
43986 12-11-16 18:05 Heren Wiekslag H6 ZZ&PC De Devel H4 Sportcentrum Blokweer ALBLASSERDAM
44651 12-11-16 19:45 Jongens-C <15 De Kempvis CJ1 de Devel CJ*1 Rivierabad SPIJKENISSE
42138 12-11-16 20:15 Heren De Reigers (SG) H2 ZZ&PC De Devel H1 De Waterthor 'S-GRAVENHAGE
42988 12-11-16 20:30 Heren De Kempvis H6 ZZ&PC De Devel H3 Rivierabad SPIJKENISSE
44104 13-11-16 12:15 Gemengd-E <11 ZVVS EG1 ZZ&PC De Devel EG1 De Kulk VLAARDINGEN
42490 13-11-16 15:45 Heren De Kempvis H4 ZZ&PC De Devel H2 Rivierabad SPIJKENISSE
44110 19-11-16 16:00 Gemengd-E <11 ZZ&PC De Devel EG1 SVH EG2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44690 19-11-16 16:40 Jongens-C <15 de Devel CJ*1 Niemo van Vliet CJ*1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42915 19-11-16 17:25 Heren ZZ&PC De Devel H3 ZVVS H8 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42402 19-11-16 18:10 Heren ZZ&PC De Devel H2 NieMo-Van Vliet 5 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42028 19-11-16 18:55 Heren ZZ&PC De Devel H1 Sassenheim H2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44136 26-11-16 15:05 Gemengd-E <11 ZPS EG*1 ZZ&PC De Devel EG1 De Hofstee BERGAMBACHT
44636 26-11-16 16:30 Jongens-C <15 Wiekslag CJ*1 de Devel CJ*1 Sportcentrum Blokweer ALBLASSERDAM
42458 26-11-16 18:00 Heren ZPS H2 ZZ&PC De Devel H2 De Hofstee BERGAMBACHT
42943 26-11-16 18:50 Heren Wiekslag H5 ZZ&PC De Devel H3 Sportcentrum Blokweer ALBLASSERDAM
43937 26-11-16 20:25 Heren De Vliet (SG) H4 ZZ&PC De Devel H4 Sportcentrum Forum Kwadraat VOORBURG
40934 27-11-16 17:00 Dames Waterpolo Residentie (SG) Da2 ZZ&PC De Devel Da1 Zuiderparkbad 'S-GRAVENHAGE
42062 27-11-16 17:25 Heren De Kempvis H3 ZZ&PC De Devel H1 Rivierabad SPIJKENISSE
44111 10-12-16 16:00 Gemengd-E <11 ZZ&PC De Devel EG1 ZVS EG*1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44691 10-12-16 16:40 Jongens-C <15 de Devel CJ*1 Westland CJ*1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
40919 10-12-16 17:25 Dames ZZ&PC De Devel Da1 Westland  Da1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42916 10-12-16 18:10 Heren ZZ&PC De Devel H3 ZPB H&L Productions H7 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43906 10-12-16 18:55 Heren ZZ&PC De Devel H4 Westland 4 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42403 10-12-16 19:40 Heren ZZ&PC De Devel H2 Westland  H3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42029 10-12-16 20:25 Heren ZZ&PC De Devel H1 ZVS H1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44645 17-12-16 15:30 Jongens-C <15 ZVVS CJ1 de Devel CJ*1 De Kulk VLAARDINGEN
43351 17-12-16 16:00 Gemengd-D <13 Poseidon'56 DG1 de Devel DG*1 De Fakkel RIDDERKERK
44089 17-12-16 16:45 Gemengd-E <11 Z&PC Rotterdam EG2 ZZ&PC De Devel EG1 Sportfondsenbad Rdam-Noord ROTTERDAM
40910 17-12-16 17:30 Dames Poseidon'56 Da1 ZZ&PC De Devel Da1 De Fakkel RIDDERKERK
42448 17-12-16 18:55 Heren Z&PC Rotterdam H3 ZZ&PC De Devel H2 Sportfondsenbad Rdam-Noord ROTTERDAM
42085 17-12-16 19:00 Heren Poseidon'56 H1 ZZ&PC De Devel H1 De Fakkel RIDDERKERK
42935 17-12-16 19:45 Heren Poseidon'56 H2 ZZ&PC De Devel H3 De Fakkel RIDDERKERK
43927 17-12-16 20:30 Heren Poseidon'56 H3 ZZ&PC De Devel H4 De Fakkel RIDDERKERK
43618 07-01-17 16:00 Gemengd-D <13 de Devel DG*1 SVH DG3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
40916 07-01-17 16:45 Dames ZZ&PC De Devel Da1 d'ELFT Da3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43903 07-01-17 17:30 Heren ZZ&PC De Devel H4 Wave H3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42399 07-01-17 18:15 Heren ZZ&PC De Devel H2 d'ELFT H3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42025 07-01-17 19:00 Heren ZZ&PC De Devel H1 AZC H5 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43615 14-01-17 14:15 Gemengd-D <13 SVH DG3 de Devel DG*1 Sportcomplex de Wilgenring ROTTERDAM
40945 14-01-17 16:00 Dames d'ELFT Da3 ZZ&PC De Devel Da1 Kerkpolder DELFT
42119 14-01-17 18:10 Heren AZC H5 ZZ&PC De Devel H1 AquaRijn ALPHEN AAN DEN RIJN
42394 14-01-17 19:00 Heren d'ELFT H3 ZZ&PC De Devel H2 Kerkpolder DELFT
44009 14-01-17 20:40 Heren Wave H3 ZZ&PC De Devel H4 Kerkpolder DELFT
44112 21-01-17 16:00 Gemengd-E <11 ZZ&PC De Devel EG1 De Kempvis EG2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43426 21-01-17 16:40 Gemengd-D <13 de Devel DG*1 ZPB H&L Productions DG3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43907 21-01-17 17:25 Heren ZZ&PC De Devel H4 MNC Dordrecht H8 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42917 21-01-17 18:10 Heren ZZ&PC De Devel H3 DWF H1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42030 21-01-17 18:55 Heren ZZ&PC De Devel H1 NieMo-Van Vliet 2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42404 21-01-17 19:40 Heren ZZ&PC De Devel H2 MNC Dordrecht H6 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43273 28-01-17 15:00 Gemengd-D <13 BZC DG1 de Devel DG*1 De Hofstee BERGAMBACHT
40969 28-01-17 16:30 Dames BZC Da2 ZZ&PC De Devel Da1 De Hofstee BERGAMBACHT
42973 28-01-17 18:00 Heren BZC H4 ZZ&PC De Devel H3 De Hofstee BERGAMBACHT
43969 28-01-17 18:30 Heren OZV H3 ZZ&PC De Devel H4 H2O HARMELEN
42020 28-01-17 21:05 Heren BZC H1 ZZ&PC De Devel H1 De Hofstee BERGAMBACHT
42482 29-01-17 15:30 Heren ZVVS H5 ZZ&PC De Devel H2 De Kulk VLAARDINGEN
44113 04-02-17 16:00 Gemengd-E <11 ZZ&PC De Devel EG1 MNC Dordrecht EG2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43533 04-02-17 16:40 Gemengd-D <13 de Devel DG*1 de Linge/PCG DG*1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44692 04-02-17 17:25 Jongens-C <15 de Devel CJ*1 MNC Dordrecht CJ2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
40920 04-02-17 18:10 Dames ZZ&PC De Devel Da1 De Linge/PCG (SG) Da2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42918 04-02-17 18:55 Heren ZZ&PC De Devel H3 De Linge/PCG (SG) H3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43908 04-02-17 19:40 Heren ZZ&PC De Devel H4 De Linge/PCG (SG) H4 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42405 04-02-17 20:25 Heren ZZ&PC De Devel H2 WIDEX GZC DONK H7 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42031 04-02-17 21:10 Heren ZZ&PC De Devel H1 De Linge/PCG (SG) H2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42417 10-02-17 20:40 Heren De Duck H1 ZZ&PC De Devel H2 Sportcentrum Dukdalf BRIELLE
42910 11-02-17 15:00 Heren Z&PC Rotterdam H5 ZZ&PC De Devel H3 Sportfondsenbad Rdam-Noord ROTTERDAM
43342 11-02-17 15:00 Gemengd-D <13 SCOM/De Zeehond ' 73 (SG)  DG3 de Devel DG*1 Hoogvliet HOOGVLIET ROTTERDAM
44098 11-02-17 15:30 Gemengd-E <11 SCOM/De Zeehond ' 73 (SG)  EG1 ZZ&PC De Devel EG1 De Zeehond ROZENBURG ZH
42043 11-02-17 15:45 Heren Z&PC Rotterdam H2 ZZ&PC De Devel H1 Sportfondsenbad Rdam-Noord ROTTERDAM
44686 11-02-17 15:45 Jongens-C <15 SCOM/De Zeehond ' 73 (SG)  CJ1 de Devel CJ*1 Hoogvliet HOOGVLIET ROTTERDAM
44000 11-02-17 16:10 Heren SCOM/De Zeehond ' 73 (SG) H4 ZZ&PC De Devel H4 De Zeehond ROZENBURG ZH
40977 11-02-17 16:55 Dames SCOM/De Zeehond ' 73 (SG)  Da2 ZZ&PC De Devel Da1 De Zeehond ROZENBURG ZH
43660 18-02-17 16:00 Gemengd-D <13 de Devel DG*1 NieMo-Van Vliet DG 1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44693 18-02-17 16:45 Jongens-C <15 de Devel CJ*1 SVH CJ1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43909 18-02-17 17:30 Heren ZZ&PC De Devel H4 WZC (SG) H6 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42406 18-02-17 18:15 Heren ZZ&PC De Devel H2 WZC (SG) H4 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42032 18-02-17 19:00 Heren ZZ&PC De Devel H1 De Lansingh H1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44114 11-03-17 16:00 Gemengd-E <11 ZZ&PC De Devel EG1 ZVVS EG1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43647 11-03-17 16:40 Gemengd-D <13 de Devel DG*1 De Kempvis DG1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44694 11-03-17 17:25 Jongens-C <15 de Devel CJ*1 De Kempvis CJ1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
40921 11-03-17 18:10 Dames ZZ&PC De Devel Da1 Z&PC Rotterdam Da4 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42919 11-03-17 18:55 Heren ZZ&PC De Devel H3 De Kempvis H6 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43910 11-03-17 19:40 Heren ZZ&PC De Devel H4 Wiekslag H6 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42033 11-03-17 20:25 Heren ZZ&PC De Devel H1 De Reigers (SG) H2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42407 11-03-17 21:10 Heren ZZ&PC De Devel H2 De Kempvis H4 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43434 17-03-17 19:00 Gemengd-D <13 de Devel DG*1 MNC Dordrecht DG3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44147 18-03-17 14:15 Gemengd-E <11 SVH EG2 ZZ&PC De Devel EG1 Sportcomplex de Wilgenring ROTTERDAM
42965 18-03-17 14:50 Heren ZVVS H8 ZZ&PC De Devel H3 De Kulk VLAARDINGEN
44663 19-03-17 15:00 Jongens-C <15 Niemo van Vliet CJ*1 de Devel CJ*1 Polderbad NIEUWERKERK AD IJSSEL
42518 19-03-17 15:45 Heren NieMo-Van Vliet 5 ZZ&PC De Devel H2 Polderbad NIEUWERKERK AD IJSSEL
42056 19-03-17 17:45 Heren Sassenheim H2 ZZ&PC De Devel H1 Wasbeek SASSENHEIM
44115 25-03-17 16:00 Gemengd-E <11 ZZ&PC De Devel EG1 ZPS EG*1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44695 25-03-17 16:40 Jongens-C <15 de Devel CJ*1 Wiekslag CJ*1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
40922 25-03-17 17:25 Dames ZZ&PC De Devel Da1 Waterpolo Residentie (SG) Da2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42920 25-03-17 18:10 Heren ZZ&PC De Devel H3 Wiekslag H5 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43911 25-03-17 18:55 Heren ZZ&PC De Devel H4 De Vliet (SG) H4 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42408 25-03-17 19:40 Heren ZZ&PC De Devel H2 ZPS H2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42034 25-03-17 20:25 Heren ZZ&PC De Devel H1 De Kempvis H3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44672 01-04-17 16:30 Jongens-C <15 Westland CJ*1 de Devel CJ*1 Sportcomplex VreeLoo DE LIER
42112 01-04-17 16:45 Heren ZVS H1 ZZ&PC De Devel H1 De Wellen 'S-GRAVENDEEL
40955 01-04-17 17:15 Dames Westland  Da1 ZZ&PC De Devel Da1 Sportcomplex VreeLoo DE LIER
44156 01-04-17 17:30 Gemengd-E <11 ZVS EG*1 ZZ&PC De Devel EG1 De Wellen 'S-GRAVENDEEL
43962 01-04-17 18:00 Heren Westland 4 ZZ&PC De Devel H4 Sportcomplex VreeLoo DE LIER
42475 01-04-17 20:15 Heren Westland  H3 ZZ&PC De Devel H2 Sportfondsen Maesemunde 'S-GRAVENZANDE
42957 02-04-17 20:00 Heren ZPB H&L Productions H7 ZZ&PC De Devel H3 Inge de Bruijn Zwembad BARENDRECHT
44116 08-04-17 16:00 Gemengd-E <11 ZZ&PC De Devel EG1 Z&PC Rotterdam EG2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43634 08-04-17 16:40 Gemengd-D <13 de Devel DG*1 Poseidon'56 DG1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
44696 08-04-17 17:25 Jongens-C <15 de Devel CJ*1 ZVVS CJ1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
40923 08-04-17 18:10 Dames ZZ&PC De Devel Da1 Poseidon'56 Da1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
43912 08-04-17 18:55 Heren ZZ&PC De Devel H4 Poseidon'56 H3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42921 08-04-17 19:40 Heren ZZ&PC De Devel H3 Poseidon'56 H2 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42035 08-04-17 20:25 Heren ZZ&PC De Devel H1 Poseidon'56 H1 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT
42409 08-04-17 21:10 Heren ZZ&PC De Devel H2 Z&PC Rotterdam H3 De Hoge Devel B.V. ZWIJNDRECHT

Hierbij alweer de laatste weekbrief van dit seizoen!!! Maar niet getreurd want er staat een Tropical Mix Toernooi in de planning!!

Om het waterpolo seizoen weer gezellig met elkaar af te sluiten, nodigen wij jullie uit om deel te nemen aan het toernooi op 27 mei. Dit jaar gecombineerd met het Tropical Mix Party! Een avond vol gezelligheid, verassingen en Sangria!!

Bekijk de flyer in onze weekbrief en zie hoe je je hiervoor kunt opgeven!

palmboom 1FC

De voorlaatste wedstrijd voor heren 1 van ZZ&PC De Devel tegen de nummer 2 VZV uit Ijmuiden is een wedstrijd met strijd en passie. Goed verdedigend werk tegen de aanvallers van de makkelijk scorende ploeg uit Ijmuiden. De drie linkshandige schutters werden door een tactische zone verdediging volledig onschadelijk gemaakt. Daarnaast bleek Menno van Dijkman een meer dan uitstekende vervanger van de geblesseerde Yosta Stroop.

De ambitieuze Van Dijkman wil volgend jaar ook de vaste doelverdediger worden van de Zwijndrechtse formatie. Een aantal andere spelers heeft aan gegeven zich te willen laten afzakken naar het tweede team en ook speler coach Arjen Silvis stopt na dit seizoen en zal bij MNC Dordtrecht aan de slag gaan. Genoeg werk dus voor Van Dijkman volgend seizoen. Of dat in de tweede klasse of in de derde klasse bond is, wordt volgende week bepaald. 'Een degradatie naar de derde klasse is wellicht beter voor de groep, en het werken aan de toekomst.' Spreekt aanvoerder en topscoorder Erik van der Pauw enigzins met tegenzin uit. 'We hebben een goed seizoen gehad maar moeten ook reeel zijn dat we met het wegvallen van een antal spelers wellicht beter tot ons recht komen in de derde klasse. Het inpassen van jeugd is dan ook een stap dichter bij.'

Terug naar de actualiteit, met passie verdedigen gedoseerd aanvallen. Het koste zaterdag de nodige uitsluitingen aan beide kanten VZV kreeg 8 persoonlijke fouten en een UMV-4. Terrence Te Duits(2) Alexander van Doesburg(2) Jeroen Nijman (2) Niels De Borst, Brian van de Jagt en Arjen Silvis maakten de persoonlijke fouten aan Zwijndrechtse kant. Kleine smet op de uitstekende wedstrijd is de afronding van de overtalsituaties. Het scoreverloop: eerste part 1-1, tweede part 4-1, derde part 4-4 en na vier parten stond er 7-5 op het scorebord. Doelpuntenmakers: Erik van der Pauw en Arjen Silvis elk twee en Joost Cornelissen maakte zijn laatse doelpunt voor de hoofdmacht. Ook de produktieve linkshandige Cornelissen heeft aangegeven het volgend jaar iets rustiger aan te willen doen.
Volgende week speelt De Devel thuis tegen DZT uit Deurne en hoe die wedstrijd of hoe de competitie ook afloopt, gefeest wordt er, gefeest zal er. Laat dat maar aan De Devel over.

Subcategorieƫn