mw santbergen

Deze week hebben wij vernomen dat op 4 September ons lid van Verdienste Mevrouw Tiny Santbergen-Hordijk in de leeftijd van 80 jaar is overleden. Mevr. Santbergen is in de beginjaren van onze vereniging op verschillende vlakken heel actief geweest en heeft bijgedragen tot het niveau waar de vereniging nu staat. De laatste jaren was zij niet meer actief betrokken bij de vereniging, maar nog wel steeds zeer gei╠łnteresseerd naar alles wat met de vereniging te maken heeft. Jaarvergaderingen werden trouw bezocht en ook de maandelijkse klaverjasavonden liet zij niet graag aan zich voorbij gaan. Wij verliezen in Tiny Santbergen een trouw en meelevend lid van onze vereniging. Ons medeleven gaat uit naar haar man Din Santbergen, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen we wensen hun heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies.

Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 8 September van 19:00 uur tot 20:30 uur in Uitvaartcentrum Achterambacht 8b in Hendrik Ido Ambacht.