Beste leden,

9 april 1965. Een dag als geen andere. Guur, 6,4 graden celcius, windkracht 3, maar gelukkig droog. Een dag waarop een illuster gezelschap naar de notaris in Zwijndrecht trok om een zwemvereniging op te gaan richten. Onze zwemvereniging, ZZ & PC De Devel.

Vorig jaar bestond onze vereniging dus 50 jaar. Om diverse redenen hebben wij daar toen weinig tot geen aandacht aan kunnen geven, maar dit jaar willen wij ons 50 + 1 jaar kleur geven. Daarom nodigen wij jullie allemaal uit voor een gezellige bijeenkomst op zaterdag 9 april (inderdaad, exact 51 jaar later) vanaf 15.00 uur in de ontvangstruimte van het zwembad. Rond 16.00 uur zal het officiële deel van deze middag plaatsvinden, waarna nog tot 18.00 uur de gelegenheid is om onder het genot van een hapje en een drankje er een leuke en gezellige middag van te maken.

Tot ziens op 9 april.
Bestuur ZZ & PC De Devel.

Beste leden,

9 april 1965. Een dag als geen andere. Guur, 6,4 graden celcius, windkracht 3, maar gelukkig droog. Een dag waarop een illuster gezelschap naar de notaris in Zwijndrecht trok om een zwemvereniging op te gaan richten. Onze zwemvereniging, ZZ & PC De Devel.

Vorig jaar bestond onze vereniging dus 50 jaar. Om diverse redenen hebben wij daar toen weinig tot geen aandacht aan kunnen geven, maar dit jaar willen wij ons 50 + 1 jaar kleur geven. Daarom nodigen wij jullie allemaal uit voor een gezellige bijeenkomst op zaterdag 9 april (inderdaad, exact 51 jaar later) vanaf 15.00 uur in de ontvangstruimte van het zwembad. Rond 16.00 uur zal het officiële deel van deze middag plaatsvinden, waarna nog tot 18.00 uur de gelegenheid is om onder het genot van een hapje en een drankje er een leuke en gezellige middag van te maken.

Tot ziens op 9 april.

Bestuur ZZ & PC De Devel.