Welkom op de website van ZZ & PC De Devel.

Wij horen graag wat u van onze site vindt. Ook als u fouten vindt op de site, ideeën heeft of andere op- of aanmerkingen horen wij dit graag.
U kunt uw mening of ideeën mailen aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..


De Zwijndrechtse Zwem- en Polo Club De Devel kortweg de Devel, is opgericht op 9 april 1965. Thuishonk van de club is zwembad "de Hoge Devel". Hier vinden de meeste van onze activiteiten plaats, zoals de trainingen en thuiswedstrijden. Het trefpunt van de vereniging is het clubhuis. De ingang van het clubhuis ligt aan de rechterzijde van het zwembad.

ZZ & PC De Devel biedt onder andere:

aquakids

Aquakids

trimzwem

Trim- / Masters zwemmen

zwemvaardigheid

Zwemvaardigheid

 beperking

Zwemmen met beperking

 waterpolo

Waterpolo

 wedstrijdzwemmen

Wedstrijdzwemmen

 

U kunt door de verschillende afdelingen navigeren door met de muis op de menu's (plaatjes) op deze pagina te klikken. Met de menu's bovenin en aan de rechterzijde kunt u per afdeling de informatie vinden.

Om onze vereniging 'uit te proberen' kunt u twee maal gratis een door u uitgekozen training/activiteit uitproberen. Hierna kunt u besluiten om in te schrijven als lid van de vereniging. Dit kan middels dit inschrijfformulier. Voor prijsinformatie zie onze contributietabel.

laatste wijzigingen: dinsdag 16 januari 2018 22:47

Lees onderstaande goed door!

  • Wedstrijdopstellingen (startlijsten) worden uiterlijk 2 weken voor de wedstrijd op deze pagina gemeld en is in principe definitief.
  • De wedstrijden waarvoor de opstelling nog niet definitief is worden aangegeven als 'voorlopige startlijst'.
  • Er kunnen wijzigingen plaatsvinden. Controleer daarom de opstelling regelmatig. Bij wijzigingen probeert de zwemcommissie een ieder zo snel mogelijk te informeren via mail.
  • Afmelden kan alleen telefonisch (078-6124617) of per mail bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Afmeldingen dienen op de uiterste datum van afmelding voor 19.00 uur te zijn gemeld. Later of niet afmelden leidt onherroepelijk tot een boete die betaald dient te worden door de zwemmer (7,50 Euro)
  • Zie voor de uitgebreide regels omtrent het maken van de opstelling en het afmelden bij de Procedure aan- en afmelden (klik hier).

* = onder voorbehoud

datum beschrijving bad plaats baan in- zwem aan- vang startlijst afmelden uiterlijk
vóór 19:00 op
20-1-2018 Junioren/Jeugd/Senioren De Lansingh Krimpen a/d Yssel 25m 16:15 16:45  startlijst zo 14-jan
20-1-2018 ONMK 2018 kb sessie 4 Sportcentrum vliegende vaart Terneuzen 25m 8.30 9.00    
20-1-2018 ONMK 2018 kb sessie 5 Sportcentrum vliegende vaart Terneuzen 25m 13.00 13.30    
21-1-2018 ONMK 2018 kb sessie 6 Sportcentrum vliegende vaart Terneuzen 25m 8.30 9.00    
21-1-2018 ONMK 2018 kb sessie 7 Sportcentrum vliegende vaart Terneuzen 25m 13.00 13.30    
27-1-2018 Swimkick Minioren Circuit Blokweer Alblasserdam  25m 11.30 12:00  startlijst zo 21-jan
27-01-2018 ZIK Masterwedstrijd Sportcentrum Groene Woud Kapellen 25m 17:25 17:55    
28-1-2018 LAC Sportcentrum Papendrecht 25m 14:30 15:00  startlijst zo 21-jan
4-2-2018 Nat.Zwemc Sportcentrum Papendrecht 25m 14:30 15:00 startlijst di 23-jan
10-2-2018 Minioren-Junioren Inge de Bruijn zwembad Barendrecht 25m 12.00 12.30     
11-2-2018 LAC Sportcentrum Papendrecht 25m 14.30 15.00     
17-2-2018 Regio Comp Sportboulevard Dordrecht 50m        
17-02-2018 Speedo jaargangwedstrijden 2018 dag 1 De Zijl Leiden 25m 13:45 14:15    
18-02-2018 Speedo jaargangwedstrijden 2018 dag 2 De Zijl Leiden 25m 13:45 14:15    
18-02-2018 Limietwedstrijd Hoornse Vaart Alkmaar 50m 13.15 13.45 startlijst  
18-02-2018 Limietwedstrijd 50m bad 2018 Eindhoven De Tongelreep Eindhoven 50m 12.30 13.00 startlijst  
24-03-2018 de Lansinghbokaal De Lansingh Krimpen a/d IJssel 25m 13.30 14.00    
3-3-2018 3kamp De Fakkel Ridderkerk 25m        
3-3-2018 Diamond cup Olympisch Zwembad Wezenberg Antwerpen 50m        
4-3-2018 Diamond cup Olympisch Zwembad Wezenberg Antwerpen 50m        
7-3-2018 Schoolzwemkampioenschappen De Hoge Devel Zwijndrecht 25m        
10-3-2018 Swimkick Minioren Circuit Sportcentrum Papendrecht 25m 12.30 13.00    
10-3-2018 Swimkick en Minioren circuit ronde 3 De Hoge Devel Zwijndrecht 25m        
18-3-2018 Nat.Zwemc De Warande Oosterhout 25m 13:30 14:00    
24-3-2018 Junioren/Jeugd/Senioren Sportcentrum Papendrecht 25m        
31-3-2018 Regio Comp Sportboulevard Dordrecht 50m        
7-4-2018 PANDL De Waterstee Numansdorp 25m 14.30 15.00     
13-4-2018 Swim cup De Tongelreep Eindhoven 50m        
13-04-2018 Intern Stadwerke Cup   Solingen 50m        
14-4-2018 Swim cup De Tongelreep Eindhoven 50m        
14-4-2018 Minioren Swim Cup De Tongelreep Eindhoven 50m        
14-04-2018 Intern Stadwerke Cup   Solingen 50m        
14-4-2018 Minioren-Meerkamp Sportboulevard Dordrecht 25m        
15-4-2018 Swim cup De Tongelreep Eindhoven 50m        
15-4-2018 Swim Cup Junioren De Tongelreep Eindhoven 50m        
15-04-2018 Intern Stadwerke Cup   Solingen 50m        
15-04-2018 Limietwedstrijd Hoornse Vaart Alkmaar 50m        
16-4-2018 Swim cup De Tongelreep Eindhoven 50m        
5-5-2018 ONMK (lb) Hofbad Den Haag 50m        
6-5-2018 ONMK (lb) Hofbad Den Haag 50m        
12-5-2018 PANDL De Fakkel Ridderkerk 25m 13.30 14.00     
19-5-2018 3kamp De Hoge Devel Zwijndrecht 25m        
19-5-2018 Pinkstertoernooi (onder voorbehoud) Leeghwaterbad Purmerend 25m        
20-5-2018 Pinkstertoernooi (onder voorbehoud) Leeghwaterbad Purmerend 25m        
21-5-2018 Pinkstertoernooi (onder voorbehoud) Leeghwaterbad Purmerend 25m        
26-5-2018 Regio Kamp (lb) Hofbad Den Haag 50m        
27-5-2018 Regio Kamp (lb) Hofbad Den Haag 50m        
2-6-2018 Regio Kamp (lb) Sportboulevard Dordrecht 50m        
3-6-2018 Regio Kamp (lb) Sportboulevard Dordrecht 50m        
9-6-2018 Regio Miniorenfinales     25m        
10-6-2018 Regio Miniorenfinales     25m        
16-6-2018 PANDL   Rotterdam 25m 12.45 13.15     
16-6-2018 Minioren-Meerkamp De Fakkel Ridderkerk 25m        
21-6-2018 NJJK (lb)     50m        
22-6-2018 NJJK (lb)     50m        
23-6-2018 NJJK (lb)     50m        

 

 

Op deze pagina zijn alle uitslagen van de gezwommen wedstrijden van dit seizoen te vinden. Zodra de uitslagen binnen zijn vindt je hier een link naar de uitslagen. Ook tussenstanden van competities vind je hier.

*Let op: bij E-Wedstrijden wordt o.a. tijd waargenomen door niet-gediplomeerde tijdwaarnemers. Hierdoor zijn de tijden van een E-Wedstrijd niet officieel en worden deze dan ook niet gebruikt op volgende wedstrijdformulieren en/of in de PR registratie.


Datum Omschrijving Uitslag Verslag
14-01-2018 KNZB Zwemcompetitie te Breda Uitslag  
06-01-2018 PANDL te Zwijndrecht Uitslag  
21-12-2017 t/m
23-12-2017
ONK te Hoofddorp Uitslag  
14-12-2017 t/m
17-12-2017
Nederlandse Junioren en Jeugd kampioenschappen korte baan te Eindhoven Uitslag  
16-12-2017 Minioren Meerkamp te Zwijndrecht Uitslag  
10-12-2017 LAC te Krimpen ad IJssel Uitslag  
09-12-2017 Minioren en Junioren circuit te Zwijndrecht Uitslag  
02-12-2017 Regio Competitie te Dordrecht Uitslag  
18-11-2017 t/m
19-11-2017
Regiokampioenschappen korte baan te Dordrecht Uitslag  
11-11-2017 t/m
12-11-2017
Regiokampioenschappen korte baan te Den Haag Uitslag  
05-11-2017 LAC Ridderkerk Uitslag  
04-11-2017 Junioren, Jeugd en Senioren circuit Zwijndrecht Uitslag  
28-10-2017 Regio competitie te Dordrecht Uitslag  
20-10-2017 t/m
22-10-2017
Swim Cup Amsterdam - Rogier Uitslag  
21-10-2017 PANDL te Krimpen aan den IJssel Uitslag  
14-10-2017 Junioren/Jeugd/Senioren te Ridderkerk Uitslag  
08-10-2017 LAC te Ridderkerk Uitslag  
08-10-2017 ROM te Papendrecht Uitslag  
08-10-2017 Limietwedstrijd te Alkmaar Uitslag  
07-10-2017 Swimkick minioren circuit te Papendrecht Uitslag  
01-10-2017 KNZB nationale zwemcompetitie te Oosterhout uitslag  
24-09-2017 Zuidelijke Cirkel te Schijndel Uitslag  
23-09-2017 Regio Competitie te Dordrecht Uitslag
stand
 
16-09-2017 Minioren / Junioren 1 te Ridderkerk Uitslag  

 

 

Het jurytafel schema voor de tweede helft van het seizoen 2017-2018 staat hieronder.

Klik hier voor het jurytafel schema als PDF bestand.

DatumDagTijdThuis teamUit team Jurylid 1Jurylid 2Jurylid 3
                 
20-1-2018 Zaterdag 16:00 BJ1 ZVVS BJ2   Tak, I. Gerdes, G. Hobé, L.
20-1-2018   16:45 CM1 SVH CM*1   Tak, I. Gerdes, G. Hobé, L.
20-1-2018   17:30 Da1 Sassenheim Da3   Hobé, M. Stolk, S.A. Peralta Becker, F.A.W.
20-1-2018   18:15 H3 De Kempvis H6   Hobé, M. Stolk, S.A. Peralta Becker, F.A.W.
20-1-2018   19:00 H4 MNC Dordrecht H8   Waard, E. de Stroop, Y. Smouter, D.J.
20-1-2018   19:45 H1 ZVVS H3   Waard, E. de Stroop, Y. Smouter, D.J.
20-1-2018   20:40 H2 Sassenheim H2   Duits, T. te Vrede, D.D. de Gelderen, J. van
                 
27-1-2018 Zaterdag 15:45 EG1 ZPB H&L Productions EG2   Lootsma, B. Speelman, H.  
27-1-2018   16:25 BJ1 MNC Dordrecht BJ2   Lootsma, B. Speelman, H. Smit, J.W.
27-1-2018   17:10 CJ1 De Linge/PCG (SG) CJ1   Lootsma, B. Speelman, H. Smit, J.W.
27-1-2018   17:55 Da1 De Linge/PCG (SG) Da2   Neijman, J.V. Vrede, D.D. de Doesburg, A.J.
27-1-2018   18:40 H3 ZVVS H7   Neijman, J.V. Vrede, D.D. de Doesburg, A.J.
27-1-2018   19:25 H4 SVH H6   Lobbezoo, L. Cornelisse, J. Driessen, R.W.J.
27-1-2018   20:10 H1 Z&PC De Gouwe H2   Borst, E. de Cornelisse, J. Driessen, R.W.J.
27-1-2018   21:05 H2 Waterpolo Den Haag (SG) H3   Vliet, M. v.d. Wouwe, R. van Meer, J.K.J. van der
                 
10-2-2018 Zaterdag 15:45 EG1 SVH EG2   Peralta Becker, F.A.W. Vrede, C.E. de  
10-2-2018   16:25 CJ1 Z&PC Rotterdam CJ1   Peralta Becker, F.A.W. Vrede, C.E. de Stam, H
10-2-2018   17:10 CM1 ZPB H&L Productions CM1   Peralta Becker, F.A.W. Vrede, C.E. de Schot, P.
10-2-2018   17:55 Da1 d'ELFT Da3   Smit, J.W. Bezemer, K.J. Penning, G.J.
10-2-2018   18:40 H3 ZPB H&L Productions H7   Gerdes, G. Meer, C.J. van der Tak, I.
10-2-2018   19:25 H4 Wave H3   Gabriels, V.C. Klaassen, B. Pantekoek, A
10-2-2018   20:10 H1 De Reigers (SG) H2   Gabriels, V.C. Klaassen, B. Pantekoek, A
10-2-2018   21:05 H2 ZPB H&L Productions H5   Neijman, J.V. Doesburg, A.J. Duits, T. te
                 
17-2-2018 Zaterdag 15:45 EG1 Z&PC Rotterdam EG1   Meer, C.J. van der Snijder, B.  
17-2-2018   16:25 CJ1 De Kempvis CJ1   Meer, C.J. van der Snijder, B. Jong, J
17-2-2018   17:10 CM1 Z&PC Rotterdam CM1   Meer, C.J. van der Snijder, B. Tak, I.
17-2-2018   17:55 Da1 BZ&PC Da4   Helden, E. van Klein, A.Q.J. Lootsma, B.
17-2-2018   18:40 H3 Z&PC Rotterdam H5   Gelderen, J. van Neijman, J.V. Vrede, D.D. de
17-2-2018   19:25 H4 Rotterdam/Ragnar 7   Gelderen, J. van Neijman, J.V. Vrede, D.D. de
17-2-2018   20:10 H2 De Zijl Zwemsport H5   Lobbezoo, L. Vliet, M. v.d. Hobé, M.
17-2-2018   20:55 H1 BZ&PC H4   Gabriels, V.C. Klaassen, B. Driessen, R.W.J.
                 
23-2-2018 Vrijdag 19:00 CJ1 de Zijl CJ 1   Gerdes, G. Vrede, Q. de Meer, J.K.J. van der
                 
2-3-2018 Vrijdag 21:00 H1 De Reigers (SG) H1   Waard, E. de Stroop, Y. Borst, E. de
                 
17-3-2018 Zaterdag 15:15 EG1 ZPS EG*1   Jong, J Smouter, D.J.  
17-3-2018   15:55 CJ1 ZPS CJ*1   Francis Verberk-Ellich Smouter, D.J. Stroop, Y.
17-3-2018   16:40 BJ1 WZC (SG) BJ1   Schot, P. Smouter, D.J. Stroop, Y.
17-3-2018   17:25 CM1 ZPS CM*1   Schot, P. Snijder, B. Meer, C.J. van der
17-3-2018   18:10 Da1 Westland Da1   Meer, J.K.J. van der Wouwe, R. van Hamar, S
17-3-2018   18:55 H3 NieMo-Van Vliet 6   Meer, J.K.J. van der Wouwe, R. van Hamar, S
17-3-2018   19:40 H4 Westland 4   Penning, G.J. Smaal, S. Smit, J.W.
17-3-2018   20:25 H1 De Reigers (SG) H1   Penning, G.J. Smaal, S. Smit, J.W.
                 
7-4-2018 Zaterdag 15:45 EG1 SCOM/de Zeehond EG*1   Vermeulen, C Bezemer, K.J.  
7-4-2018   16:25 CM1 Wiekslag CM1   Stam, H Bezemer, K.J. Helden, E. van
7-4-2018   17:10 BJ1 SCOM/De Zeehond'73 (SG) BJ1   Jong, J Bezemer, K.J. Helden, E. van
7-4-2018   17:55 CJ1 SCOM/De Zeehond'73 (SG) CJ1   Hobé, M. Stolk, S.A. Wouwe, R. van
7-4-2018   18:40 H3 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H2   Hobé, M. Stolk, S.A. Wouwe, R. van
7-4-2018   19:25 H4 SCOM/De Zeehond'73 (SG) H4   Lobbezoo, L. Waard, E. de Borst, E. de
7-4-2018   20:10 H1 WZC (SG) H2   Pantekoek, A Waard, E. de Borst, E. de
7-4-2018   21:05 H2 MNC Dordrecht H4   Lobbezoo, L. Duits, T. te Vrede, D.D. de
                 
14-4-2018 Zaterdag 15:30 EG1 ZPB H&L Productions EG3   Stam, H Neijman, R.E.  
14-4-2018   16:10 CM1 MNC Dordrecht CM1   Vermeulen, C Neijman, R.E. Tak, I.
14-4-2018   16:55 BJ1 SVH BJ1   Francis Verberk-Ellich Neijman, R.E. Tak, I.
14-4-2018   17:40 Da1 Z&PC De Gouwe Da3   Klein, A.Q.J. Lootsma, B. Penning, G.J.
14-4-2018   18:25 H3 SVH H5   Gerdes, G. Snijder, B. Hobé, L.
14-4-2018   19:10 H4 De Plas H4   Lobbezoo, L. Smaal, S. Smit, J.W.
14-4-2018   19:55 H1 Alkemade H1   Speelman, H. Smaal, S. Smit, J.W.
14-4-2018   20:50 H2 De Plas H1   Vliet, M. v.d. Hamar, S Vrede, Q. de
Afdracht KNZB Startvergunning Contributie per jaar Totale contributie  Contributie per maand (excl KNZB en startvergunning)
Basiszwemmen € 15.00 €  225,00  € 240,00

€ 19,50

Zwemmen met beperking  € 15.00 € 185,00  € 200,00 € 16,25
Trimzwemmen  € 15.00 € 125,00  € 140,00 € 11,25
3e leden  € 15.00 € 35,00 € 150,00  € 200,00 € 13,25
Donateur € 25,00

Wedstrijdzwemmen:

Geboren 2007 en later € 15.00 € 225,00 € 240,00 € 19,50
Geboren 2003 t/m 2006 € 15.00 € 35,00 € 275,00 € 325,00 € 23,75
Geboren 2002 en eerder € 15.00 € 35,00 € 300,00 € 350,00 € 25,75
Masters zwemmen € 15.00 € 35,00 € 200,00 € 250,00 € 17,50
Selectie toeslag     € 60,00   € 5,00

Waterpolo:

Geboren 2007 en later € 15.00 € 225,00 € 240,00 € 19,50
Geboren 2003 t/m 2006 € 15.00  € 35,00 € 225,00 € 275,00 € 19,50
Geboren 2002 en eerder € 15.00  € 35,00 € 275,00 € 325,00 € 23,75
Selectie toeslag € 15,00 € 1,25
* Afdracht KNZB, Startvergunning en Contributie per jaar moet in januari worden betaald
* Mensen die gedurende het jaar lid worden betalen het aantal resterende maanden voor het jaar + afdracht KNZB + Inschrijfgeld a 20 Euro

* Opzeggen gaat per kwartaal en kan voor 1 maart, 1 juni, 1 september of voor 1 December

Picasa webalbums is gestopt, maar onze onze foto's zijn nog beschikbaar via google. Dit kan alleen nog met een aparte link per album.

Op deze pagina staan links naar afzonderlijke albums.

Ons YouTube video kanaal is te vinden via: https://www.youtube.com/user/zzpcDeDevel

Datum Omschrijving met link
2017-december Clubkampioenschappen 23 december 2017
2017-november Regionale Minioren club meet te Dordrecht
2017-november Sinterklaas surprises 2017
2017-september Bootcamp en pizza
2017-september Zwemclinic door Inge Dekker
2017-juli Jaargangfinale 2017
2017-juni Ik Hou van Holland 24 juni 2017
2017-april Swimcup Solingen 21 t/m 23 april 2017
2017-april Swimcup Eindhoven 8 april 2017
2017-april Gourmetten en clubhuis quiz 9 april 2017
2017-maart Schoolzwemkampioenschappen Zwijndrecht H.I.Ambacht 2017
2017-februari Clubkampioenschappen 2016
2016-december Sinterklaas surprises 1 december 2016
2016-december Afzwemmen met beperking 3 december 2016
2016-november Regionale Minioren Clubmeet 19 november 2016
2016-november Karten en Lasergamen
2016-oktober Zwem4daagse 2016
2016-oktober Huldiging Chantalle Zijderveld
2016-september Kamp 2016
2016-juli Jaargangfinale 2016
2016-juni Familiedag 26 juni 2016 
2016-mei Minioren 4-kamp in Waalwijk 
2016-april Pieter Cup 9 april 2016 
2016-maart Schoolzwemkampioenschappen 2016 
2016-februari Ik hou van Holland 
2016-januari Winter BBQ 
2016-januari Minioren 4-kamp in Oosterhout
2016-januari Clubkampioenschappen 2015 
2015-december Sinterklaas 2015 
2015-december Afzwemmen met beperking 5 december 2015
2015-december Polo 4 december 2015
2015-december Sinterklaas minioren 2 december 2015
2015-november Mini polo toernooi 28 november 2015
2015-november Zwemvierdaagse 2015 
2015-november Regio West Minioren Club Meet 2015 
2015-september Kamp 2015 
2015-mei Esbjerg 2015 
2015-maart Gourmetten 28 maart 2015
2015-maart Mini polo toernooi 7 maart 2015 
2015-maart Bowlen minioren en zwemmers met beperking 7 maart 2015 
2015-maart Schoolzwemkampioenschappen 2015
2015-februari Jaargangwedstrijden 2015
2015-februari Nationale Arena Club Meet 2015
2014-december Swimmeet 2014 Maastricht 
2014-december Clubkampioenschappen 2014
2014-december Sinterklaas wedstrijdzwemmers 2014 
2014-december Sinterklaas basisafdeling 2014 
2014-november Minioren Clubmeet 22 november 2014 
2014-november Midwinter BBQ 
2014-november Zwem-4-daagse 2014 
2014-september Kamp wedstrijdzwemmers 2014 
2014-juli Jaargangfinale 2014 
2014-juni Swimcup Danmark Esbjerg 2014 
2014-mei  Diplomazwemmen met beperking 25 mei 2014 
2014-mei Regio West Zomerkampioenschappen deel 2 17 mei 2014 
2014-mei Provinciale schoolzwemkampioenschappen 10 mei 2014 
2014-maart Diplomazwemmen 22 maart 2014 
2014-maart Regio West Competitie 22 maart 2014
2014-maart Film kijken patat eten zwemmers met beperking 
2014-maart Schoolzwemkampioenschappen 5 maart 2014
2014-februari Jaargangwedstrijden 2014 Leiden
2014-februari Nationale Club Meet Eindhoven 9 februari 2014
2014-januari Regio West Winterkampioenschappen 12 januari 2014
2014-januari Regio West Winterkampioenschappen 11 januari 2014
2014-januari Regio West Winterkampioenschappen 4 januari 2014
2013-december Clubkampioenschappen 2013
2013-december Sinterklaas 2013 wedstrijdzwemmers 
2013-december Sintrerklaasfeest 2013 Basis en Aquakids 
2013-november Midwinter BBQ 23 november 2013 
2013-november Provinciale Club Meet 23 november 2013
2013-november Bowlen 9 november 2013
2013-november Training Club Meet 3 november 2013
2013-november Bowlen 1 november 2013
2013-oktober Zwemvierdaagse 2013
2013-oktober Miniorenwedstrijd 12 oktober 2013 
2013-september Kamp 2013 
2013-juli OWW Appeltern 6 juli 2013 
2013-juni Jaargangfinale 2013 
2013-juni OWW Dordrecht 2013 
2013-juni Kring Minioren Finale 8 en 9 juni 2013 
2013-mei Examenfeestje zwemmen met beperking 2013
2013-maart Bowlen maart 2013
2013-maart Schoolzwemkampioenschappen 2013
2013-februari Gourmetten 10 februari 2013
2013-januari Nieuwjaarsplons 2013
2012-december Clubkampioenschappen 2012
2012-december Midwinter BBQ 2012
2012-december Afzwemmen met beperking
2012-decmber Sinterklaas surprises 2012
2012-november Speedo Clubmeet 2012
2012-november Bowlen 9 november 2012
2012-september Kamp 2012
2012-juni Walibi 10 juni 2012
2012-mei Kringkampioenschappen 2012
2012-februrari Nationale Speedo Clubmeet 2012
2012-januari Bowlen 21 januari 2012
2012-januari Sportploeg / sportman / sportvrouw van het jaar verkiezing Zwijndrecht
2012-januari Nieuwjaarsplons 1 januari 2012
2011-december Clubkampioenschappen 2011
2011-december Devel sinterklaas 2011
2011-november Kring Speedo Club Meet 2011
2011-september Kamp 2011
2011-juli Jaargangfinale 2011
2011-juli Pinkstertoernooi Purmerend 2011
2011-februari Speedo Jaargangwedstrijden 2011
2011-februari Nationale Speedo Club Meet 2011
2010-december Clubkampioenschappen 2010
2010-november Kring Speedo Club Meet  2010
2010-september Kamp 2010
2010-september Nationale Speedo dag 2010
2010-juni Speedo kring finale 2010
2010-mei Kringkampioenschappen 2010
2010-maart Nationale Speedo Club Meet 2010
2010-maart Jeugdcompetitie te Zwijndrecht
2010-februari Jaargangwedstrijden 2010 Leiden
2010-januari Clubkampioenschappen 2009
2009-november Speedo Clubmeet 21 november 2009
2009-november Nieuwe Clubkleding
2009-september NEK 2009
2009-juli Barbecue 2009
2009-juni Kring Speedo Finale 13/14 juni 2009
2009-juni Pinkstertoernooi 2009
2009-januari Unox mutsen groepsfotos
2008-december Clubkampioenschappen 2008
2008-december Kerstgala
2008-november Kring Speedo Club Meet 2008
2008-september Kamp 2008 te Esbeek
2008-juni NJK 2008
2008-mei Westswim Vattenfall Swimcup Danmark 
2008-februari Jaargangwedstrijden 2008 
2007-december Clubkampioenschappen 2007 

 

 

Datum Activiteit Leeftijd Organisatie
zo 24 sep 2017 Bootkamp en Pizza Alle AR
do 30 nov 2017 Sinterklaas surprises 2006-2009 AR
6 jan 2018 Filmnacht 2005 en ouder AR
za 13 jan 2018 Filmmiddag 2006 en jonger AR
zo 25 mrt 2018 Gourmet (+pubquiz) 2005 en ouder AR
za 5 mei 2018 Tubing Alle AR
za 7 juli 2018 Zomerfeest Alle AR

 

Dit programma is onder voorbehoud

*Ook voor zwemmers van de basis (Aquakids en Zwemvaardigheid)

Legenda organisatie:

Afkorting  Omschrijving 
 AR Activiteitenraad 
 ZC Zwemcommissie 
 KC Kampcommissie 
DV Diversen